"Hamit'i biz isteseydik bitmişti"

Fenerbahçeli yönetici Ömer Temelli, Twitter üzerinden transferler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı

Hamiti biz isteseydik bitmişti
12 Temmuz 2012 Perşembe 09:06 tarihinde eklendi.

 

Fenerbahçe yönetici Ömer Temelli, Twitter üzerinden taraftarla yaptığı konuşmalarda transferlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
Sarı-lacivertli taraftarların özellikle Hamit konusunda sorduğu sorulara teker teker yanıt veren Temelli; "Bence golü yedik" şeklinde yapılan yoruma; "Gol öyle yenmez. Biz tamam desek transfer bitmişti." şeklinde cevap verdi. Bir başka takipçisinin; "Hamit'in bize gelme şansı var mı?" sorusuna ise Temelli sadece "Yok" demekle yetindi.
 
Fenerbahçe'nin istediği her futbolcuyu alabileceği şeklinde çıkan haberlere de açıklık getiren yönetici, Dünya'da hiçbir takımın istediği futbolcuyu alabilecek pozisyona sahip olmadığını vurguladı.
 
Taraftarların 'transfer ihtiyacımız var' şeklinde yorumlarını da yanıtsız bırakmayan Temelli, "Biraz sabır." diyerek umut verdi. Bir orta saha transfer edileceğinin de müjdesini veren tecrübeli futbol adamı ayrıca yeni sezon formaları ve Aziz Yıldırım hakkında da cümleler kullandı.
 
Gelen sorular üzerine Fenerbahçe'nin yeni sezonda bir adet siyah forma kullanacağını belirten Temelli, Aziz Yıldırım'ın da önümüzdeki hafta büyük bir basın toplantısı düzenleyeceğini belirtti.
 
Temelli son olarak da şu sözleri kullandı:
 
"Ben sizden birkaç gün müsade isteyeyim. Bu transfer sorularına cevap verme şansım yok. Şuna emin olun nereye kim gerekiyorsa alınacaktır buna gayret ediyorlar. Kendinize iyi bakın. İyiki varsınız iyiki Fenerbahçelisiniz."