Hangikredi

Bilişim teknolojilerinin ve sistemlerini gelişmesi, birçok işin internet üzerinden ve online olarak yapılmasını sağlamıştır.

Hangikredi
27 Mayıs 2020 Çarşamba 17:33 tarihinde eklendi, 2.253 kez okundu.

Bilişim teknolojilerinin ve sistemlerini gelişmesi, birçok işin internet üzerinden ve online olarak yapılmasını sağlamıştır. Günümüzde insanlar en çok bankacılık işlemlerini online olarak yapmaktadır. Bankalardan kredi çekme, kredi kartı almak ya da çeşitli sigorta işlemlerini yapabilmek için Hangikredi üzerinden işlem yapıyorlar. Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların, kredi seçenekleri ve krediler için belirlenen faiz oranları, kredi limit bilgileri burada yer alıyor. Aynı tabloda yer alan bilgiler kullanıcılara karşılaştırma yapma fırsatı sunuyor.
 

Neler Var?
 

Hangi kredi platformu, bankaların faiz oranlarının karşılaştırıldığı, ücretsiz kredi hesaplamalarının ve online kredi başvurularının yapıldığı bir yerdir. Kullanıcılar, bireysel tüketici kredi başvurularını online olarak yapabilmektedir.
 

Hizmet kategori başlıkları şunlardır;
 

  • Kredi
  • Kredi kartı
  • Sigorta
  • İnternet kampanyaları
  • Yatırım / mevduat
  • Bilgi merkezi
     

Daha çok kredi bölümünde, ihtiyaç, konut, taşıt gibi tüm kredi türlerinde, bankalar üzerinden hesaplamalar yapılmasını sağlamaktadır.
 

Kredi Faiz Oranları Hesaplaması
 

İnsanlar, farklı amaçlarla, bankalardan krediler kullanmaya çalışmaktadır. Bankaların kredilerinden faydalanabilmek için belirlenen faiz oranlarına göre hesaplamanın yapılması gerekiyor. Hesaplama aracı kullanılarak, istenilen miktar ve vade sayısı yazıldığında, bankların faiz oranlarına göre hesaplama yaparak karşılaştırma yapılmasını sağlıyor.
 

Yapılan hesaplamada, faiz oranları, dosya masrafı, bankacılık işlem ücretleri, taksit tutarları ile birlikte toplam maliyet miktarı gösterilmektedir. Yapılan kredi hesaplamaları ile tüm bankaların verileri karşılaştırılabilmektedir. Bu sayede, kredi için bankaya değil banka size gelmiş olmaktadır. Hangi kredi sayesinde, tüm işlemlerinizi oturduğunuz yerden hemen yapabiliyorsunuz.
 

Uygun Kredi Başvurusu
 

Online kredi başvuruları, kullanıcılara birçok artı avantaj sağlayacaktır. Online olarak yapılan işlemler, bankacılık işlem ücretlerini azaltacaktır. Bankalar, online başvuru yapan müşterilerine daha uygun faiz oranlarından yararlanma fırsatı sunuyor. Dijitalleşmenin hızla yaşandığı günümüzde birçok banka şubesiz bankacılık işlemleri yürütmektedir. Banka şubelerinden bile öğrenemeyeceğiniz en uygun faizli kredi seçeneklerini ve faiz oranlarını hangi kredi üzerinden öğrenebiliyorsunuz. Anlaşmalı olduğu bankalar, online müşterilerine özel faiz oranlarından oluşan kredi seçeneklerini sunabilmektedir. Uygun kredi başvuruları için online işlemleri tercih edebilirsiniz.
 

Kredi Notu ve Kredi Hesaplaması
 

Bankaların düşük oranlı faizlerinden faydalanarak kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin başvuruları, kredi notlarına göre değerlendirilmektedir. Hangi kredi üzerinden tüm bankalara kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi notu yüksek olanlara talep ettikleri kredi miktarı üzerinden hesaplama yapılarak ödeme planı oluşturulabilecektir. Kredi notu düşük olanlara, risk değerlendirmesine göre daha düşük oranlı kredi verilecek ya da kredi başvurusu ret edilecektir. Kredi hesaplaması ve başvurusu öncesinde neler yapılması gerektiği konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgilere hangi kredi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Hangi Kredinin Avantajları
 

Hangi kredi tüm bankalarla anlaşma yapmış ve bu bankaların kredi ürünleri için online başvuru yapılmasını sağlamaktadır. Online başvuru seçeneklerinden faydalananlar, bankaların özel indirimli faiz oranlarından faydalanabiliyorlar. ihtiyaç kredisi ve konut, taşıt kredileri için hesaplama yapanlar, karşılaştırma yapabildikleri gibi banka şubesinden yapılacak işlemlere göre faiz oranlarını indirimli olarak kullanabiliyorlar. Bankaların kredi seçeneklerini tek tek değerlendirerek, saatler uğraşacağınız karşılaştırma işlemlerini hangi kredinin sunduğu avantajlar ile birkaç dakikada yapabiliyorsunuz.
 

Kredi Türleri
 

İnsanların ihtiyaçları hiçbir zaman bitmemektedir. Her ihtiyaç için nakit para aranmakta ve kredi seçenekleri ile istenilen nakitte ulaşılabilmektedir. Hangi kredi üzerinden yapacağınız kredi hesaplamaları ile işlem yapabileceğiniz bankayı ve kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyebiliyorsunuz. Sunulan kredi miktarları, konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç ve kobi kredisi olarak kategorilere ayrılmaktadır. Bankalar her kategorideki kredi için farklı limitler ve vade sayıları uygulamaktadır. Kullanıcılar, online olarak hesaplayabilmekte ve kredi başvurularının yapabilmektedir.