Hasta Karyolası Kiralama

Hastanelerde huzurevlerinde muhtaç insanlar için bakımevlerinde kullanılan hasta karyolası artık evlerde de daha sık kullanılmaya başlandı.

Hasta Karyolası Kiralama
13 Ocak 2021 Çarşamba 16:21 tarihinde eklendi.

Hasta Karyolası Kiralama

Hastanelerde huzurevlerinde muhtaç insanlar için bakımevlerinde kullanılan hasta karyolası artık evlerde de daha sık kullanılmaya başlandı. Her geçen gün biraz daha gelişen ve farklı özelliklere sahip olan hasta karyolaları kiralama sistemi sayesinde herkesin bütçesine uygun olarak temin edilebilmektedir. Farklı avantajlara sahip olan yataklar hastalar için özenli ve sağlıklı bir bakım imkanı sunar.
 

Kapsamlı Modeller İle Ön Plana Çıkar
 

Hastanın ve hastalığın durumuna göre değişik özelliklere sahip olan yataklar felçli ya da yatağa bağımlı hastalar için daha kapsamlı modeller ile ön plana çıkar. Üretiminde kullanılan kaliteli malzeme yapısı ile piyasaya sunulan ürünlerin her birinde farklı özellikler eklenmiş durumdadır. Son zamanlarda en fazla tercih edilen hasta karyolaları içerisinde lavabo seçeneği ile birlikte tuvalet tasarımında bulunan yataklardır. Ayrıca üzerinde bulunan çağrı düğmesi sayesinde bakıcıyı çağırma olanağı sunan modellerde en fazla tercih edilenler arasındadır. Tüm bu özellikler yatalak ya da hareket edemeyen yaştaki İnsanlar için büyük bir rahatlık sağlar.
 

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Kriterler
 

Her biri diğerinden daha değişik özelliklere sahip olan hasta yatakları içerisinde son dönemde en fazla rağbet gören havalı yatak modelleri kullanım konforu açısından da tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alır.  Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan yataklarda tekerlekli olanlar hastayı kaldırmadan hareket ettirme imkanı sağlar. Ayrıca eklenen serum askısı ve yemek masası ile yan korkuluklarda kullanım konforu sunar. En büyük özelliği ise kullanan değişik motor sistemleridir, ayak kısmı ile birlikte sırt kısmından farklı açılarda hareket yeteneği sağlayan yataklar rahat hareket edebilme imkanı sunar. Hasta karyolası kiralama öncesinde dikkat edilmesi gereken önemli kriterler vardır.
 

Hasta Yatağı Çeşitlerinde Kiralama Fiyatları
 

Hastanın ihtiyacı kadar süre içerisinde kiralama hizmetlerinden yararlanabilir, hastanın ihtiyaç durumuna göre tercih edilen yataklar uzman kişiler tarafından yapılan görüşmeler sonucunda netleştirilmelidir. Havalı yatak fiyatları başta olmak üzere tüm hasta yatağı çeşitlerinde kiralama fiyatları
 

  •  Üretiminde kullanılan malzemeye
  •  Arz ve talep oranına
  •  Pazar piyasasına
  •  Yatak konforunu göre değişkenlik gösterir.