Hüseyin Aygün'den skandal tweet!

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'den PKK'lıların katlettiği Başsavcısı Murat Uzun için attığı Twitter mesajı herkesi şoka uğrattı

Hüseyin Aygünden skandal tweet!
21 Eylül 2012 Cuma 11:14 tarihinde eklendi, 1.542 kez okundu.

 

Önceki gün uğradığı saldırı sonrası başından vurulan Ovacık Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun dün hayatını kaybetti.
 
Murat Uzun'un katilleri CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ü kaçıran PKK'lı teröristler çıktı. Aygün'ün, Uzun ile ilgili attığı Twitter mesajı, deyim yerindeyse, herkesi şoka uğrattı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün, Başsavcı Murat Uzun'un ölüm haberini aldıktan sonra Twitter'da takipçileriyle paylaştığı mesajı büyük tepki topladı. "Ve nihayet Ovacık Savcısı Murat Uzun başından vuruldu. (failler ve olaylar net değil) durumu ağır olan genç savcıya şifa diliyorum" ifadelerini kullanan Aygün'ün mesajının başındaki 'Ve nihayet' sözcüğü dikkatlerden kaçmadı.

 
ŞAMİL TAYYAR LANETLEDİ 
 
PKK'lılar tarafından kaçırılmasından sonra Twitter'da attığı mesajlarla Aygün'le polemik yaşayan AK Partili Şamil Tayyar, yine Aygün'e tepkisini dile getirdi. Tayyar, Twitter'da "Ovacık savcısı için 've nihayet basından vuruldu' diyecek kadar zivanadan çıkan H Aygün'ü lânetliyorum." cümlesini hayranlarıyla paylaştı.