İbrahim Tatlıses projesini açıkladı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Kuşadası'ndaki 4 yıldızlı otelini satıp, İstanbul Seyrantepe'de projesi hazır olan 24 katlı başka bir otel yaptırıp, şehir otelciliğine yöneleceğini açıkladı.

İbrahim Tatlıses projesini açıkladı
07 Ocak 2014 Salı 20:22 tarihinde eklendi, 1.658 kez okundu.
 
2011 Yılında uğradığı silahlı saldırının ardından sağlığına kavuşan ancak sahne çalışmaları yapmayan İbrahim Tatlıses, artık daha çok işadamı kimliğini ön plana çıkarmaya başladı.

Geçen cumartesi günü sahibi olduğu Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ndeki Tatlıses Otel'de gıda ve çiğ köfte sektöründeki faliyetlerinin 2013 yılı değerlendirmesini yapıp, bu yılki hedeflerini açıkladı. Türkücülük yerine Tatlıses Gıda Yönetim Kurulu Başkanı kimliğiyle yaptığı açıklamada Tatlıses, şehir otelciliğine yöneleceğini de kaydetti.

Kuşadası'nda 7 yıl önce açtığı, 4 yıldızlı, 7 katlı, 159 odalı otelini satıp, İstanbul Seyrantepe'de projeleri hazır olan 24 katlı başka bir otel yaptıracağını açıkladı. Kendisinin bir ayağının İstanbul, diğer ayağının ise Bodrum'da olduğunu belirten Tatlıses, "Kuşadası arada kalıyor. Bu nedenle çok fazla ilgilenemiyorum. Seyrantepe'de yapmayı planladığım otelin yeri çok gözde. Belediye seçimleri yapılsın, gerekli izinleri alıp, inşaata başlayacağız" dedi.
 

DHA