"İlk kez cumburlop atlıyorum"

Ayşe Özyılmazel, bugün evleneceği Ali Taran'la ilgili şunları söyledi: "Önce beynine aşık oldum, ayrıca çok iyi bir insan. Hayatımda ilk defa ‘o ne der, bu ne der’ diye düşünmeden cumburlop atlıyorum olayın ortasına" dedi.

İlk kez cumburlop atlıyorum
01 Temmuz 2011 Cuma 09:41 tarihinde eklendi, 1.889 kez okundu.

 

Ali Taran’la bu akşam Semiramis Pekkan’ın Bodrum’daki evinde dünya evine girecek olan Ayşe Özyılmazel ilişkisinin detaylarını ünlü işletmeci İzzet Çapa’ya anlattı.
 
ÇAPAMAG dergisi için üç gün önce yapılan röportajdan çarpıcı bölümler şöyle: İkinci albümüm piyasaya çıktığı zaman şarkıcı Ayşe hep geri planda kalıyordu. Varsa yoksa gazeteci Ayşe. Anladım ki bu işin PR’ını yapmam lazım.
 
Arkadaşım Ali Taran’ın ismini söyledi, mesaj attım dönmedi. Bir kitap tanıtımında gördüm yanına gittim; “Ali bey, mesaj atmama rağmen siz geri dönmediniz” dedim. Ahah.. “Ben görmedim öyle bir şey” deyiverdi. Çekti gitti adam.. Meğer Ali de zor günler geçiriyormuş o dönem. Taa iki-üç ay sonra, 25 Mayıs günü aradı, “Kusura bakmayın geri dönmedim, çok yoğun bir dönemimdi” dedi.
 
25 Mayıs’ta bürosuna gittim. Aslında orada tanıştık. Gittiğim zaman konuşmalar, görüşmeler, sohbetler, muhabbetler... Bir hafta sonra zaten birbirimize açıldık. İlk görüşte aşk dedikleri bu olmalı... Önce beynine aşık oldum, ayrıca çok iyi bir insan. Hayatımda ilk defa ‘o ne der, bu ne der’ diye düşünmeden cumburlop atlıyorum olayın ortasına.. Birileri hep konuşur. Ben mutlu olmayı seçiyorum. Tanışmamız bir ay, ilişkimiz yirmi gün. Yazı yazayım diyorum ama toparlayamıyorum. Şarkı yazayım diyorum, laflar çıkıyor ama yine olmuyor. Çünkü aşığım.
 
Babam nerdeyse küçük dilini yutuyordu. Kiminle evleneceğimi sormayı bile unuttu...
 
Ali düğün hediyesi siyah Range Rover aldı.
 
'KIZIM MUTLU OLSUN YETER'
Vatan'ın haberine göre, Neco ise kızının evliliğiyle ilgili olarak “Ali Taran’la evleneceğini öğrendim. Hemen Ayşe’yi aradım, akşam bir araya geldik, tanışma faslı vs... Benim için önemli olan kızımın bu saatten sonra mutlu olması.” Anne Oya Germen ise cuma günü kıyılacak nikahı pazartesi öğrendi. Özyılmazel, İstanbul’a gelip annesiyle gelinlik baktılar. Nikah Semiramis Pekkan’ın jesti olarak onun evinde yapılacak. Düğün şarkısı olarak “I just can’t stop loving you” nun Michael Jackson versiyonu seçilmiş.
 
TANIŞTIKLARI TARİH MUAMMA
Şarkıcı yazar Ayşe Özyılmazel, verdiği röportajda “Daha öncesi yok. Hiç yok. Ali’yle tanıştık. 25 Mayıs 2011, İstanbul... Görüşmeler, konuşmalar, özlemeler, kavuşmalar... Koskoca bir 20 gün yaşadık, doğduk.” demişti. Ancak Özyılmazel’in 11 Mart 2011 tarihli Günaydın’da köşesinde yazdığı küçük notta ilginç bir ayrıntı ortaya çıkıyor. “Helicopter Girl. Geçenlerde Ali Taran tavsiye etti, valla bilmiyordum...’”