İlk Kez Tekne Kiralayacak Kişilere Tavsiyeler

Mavi yolculuk ile Ege ve Akdeniz’in eşsiz sularında tatil yapacaklar için hazırladığımız tavsiyeler ile siz de eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz.

İlk Kez Tekne Kiralayacak Kişilere Tavsiyeler
11 Kasım 2020 Çarşamba 15:19 tarihinde eklendi, 1.365 kez okundu.

Mavi yolculuk ile Ege ve Akdeniz’in eşsiz sularında tatil yapacaklar için hazırladığımız tavsiyeler ile siz de eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz. Mavi yolculuk ülkemizde ve dünyada alternatif bir tatil kültürü olarak her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Standartlaşan otel tatili ve tur gezilerinin aksine tekne kiralama tatilinde, mürettebat hem 5 yıldızlı bir tatil konforunu misafirlerine sağlamakta hem de gulet gezilerinde arzu ettiğiniz güzergah üzerinde gezi yapabilmektesiniz. Tercih ettiğiniz tatil formatına uygun çözümler için Naviera Yachting’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Örneğin tatilinizde Bodrum gulet kiralama hizmetlerinden faydalanarak, mürettebatlı bir tatile çıkacaksınız. Öncelikli olarak sözleşme detaylarınızda mutfak masrafları dahil mi hariç mi olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Genellikle gulet kiralama hizmetlerinde misafirler kendi mutfak ihtiyaçlarını, tekne turu kaç gün sürecekse ona uygun şekilde temin ederek yolculuğa çıkmaktadır. Fakat alternatif olarak her şey dahil tur paketleri de bulunmaktadır. Bu paketler arasında bütçenize uygun çözümler tercih etmek istiyorsanız, sitemiz üzerinden iletişim kurabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. https://www.naviera.com.tr/guletde-yasam/ linki üzerinden gulette yaşam ve tekne tanıma rehberine erişim sağlayabilir, kendinize en uygun tekneyi bulabilirsiniz.

 

Tekne Turu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tekne turuna çıkmadan önce, kaç kişi olarak yola çıkacağınızı belirleyerek işe koyulmanız gerekiyor. Çünkü burada kiralayacağınız guleti, tekneyi ya da yatı katılacak kişi sayısı, kaç gün olduğu ve tur konsepti belirlemektedir. Eğer minimum 4 kişi katılacaksa ve minimum 1 haftalık bir tur planlıyorsanız, bunun için mürettebat dahil gulet kiralamanız mantıklı olacaktır. Gulet içerisinde yer alan tam teşekküllü mutfak sayesinde, arzu ettiğiniz Türk ve dünya mutfağını, alanında uzman mutfak mürettebatı hazırlayarak size servis yapacaktır. Koy gezilerinde de tercih ettiğiniz gezi formatına uygun biçimde güzergah alınarak, günleriniz su sporları başta olmak üzere gezi aktiviteleriyle doldurulmaktadır.

 

Tekne turlarında genel olarak kullanıcılara bütün ihtiyaçlarına karşılık vermesi için tam teçhizatlı guletler kullanılmaktadır. Bunların içerisinde servis hizmetleri, temizlik hizmetleri, güvenlik işleyişi, günlük tekne işleri, seyir işleyişi ve yemek hizmetleri sağlanarak, konaklama yapan misafirlere tam anlamıyla 5 yıldızlı bir otel konforu sağlanmaktadır. Tatilinizde erken rezervasyon fırsatı yakalayarak kaliteli bir tatil geçirmek için siz de sitemizi ziyaret edin. Güler yüzlü hizmet ve alanında uzman mürettebat hizmetleriyle, sizlere bütçenize uygun bir tatil sağlamakta.

 

Tekne Kiralama Sözleşmesi

Tekne kiralama sözleşmesi, tekne içerisinde yaşayabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçerek hem sizi seyahat sigortasıyla güvene alan, hem de ödeme ve ek ücretlendirmelerle ilgili kısıtlayıcılığı ortaya çıkartarak misafir ve tekne sahibini koruyucu yapıya sahip bir anlaşma içermektedir. Böylece gulet kiralama hizmetlerinde karşınıza ek masraf çıkmayacak, oluşacak herhangi bir kazada sizlere sigorta kapsamında koruyucu kapsam oluşturacak ve tatilde oluşabilecek ek talepleriniz için belirlenen ücretler üzerinden misafire ücret skalası bildirimi yapmaktadır. Tekne kiralama hizmetlerinde kaliteli bir firmayı tercih ederek siz de tatilinizi güvence altına alabilirsiniz. Naviera üzerinden bugün rezervasyonunuzu yapabilir ve tatiliniz için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz

 

Tekne Kiralamada Mutfak Masrafları

Tekne kiralamada mutfak masrafları genellikle konuklar tarafından karşılanmaktadır. Tekne kiralama hizmetinde ücrete dahil olarak; tekne masrafları, mürettebat masrafları ve vergiler yer almaktadır. Her şey dahil tur paketlerinde ise mutfak masrafları ve içecek masrafları da dahil edilmektedir. Tatiliniz için en uygun fırsatı öğrenmek için www.naviera.com.tr üzerinden bilgi alabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 

Mavi Yolculuk Rehberi

Mavi yolculuğunuzda doğru şirket ve firma ile çalışmak, hem tatilinizi daha güvenli hem de daha keyifli yapacaktır. Tercih edeceğiniz tatil yapısı içerisinde doğru mürettebat, doğru gulet ya da tekne ve doğru rota belirlendiği taktirde ancak hem sizlere hem de misafirlerinize eşsiz bir deneyim sunulabilmektedir. Bugüne özel fırsatlardan faydalanarak siz de kaliteli ve eşsiz bir tatil deneyimi için sitemize giriş yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz. https://www.naviera.com.tr/kiralama-kosullari/ linkinden Marmaris’te mavi yolculuk organizasyonlarının nasıl gerçekleştiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.