İşte Emenike'nin fiyatı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükpsor'da, menajer Seyit İçgül, ''Emenike'nin transferi için Fenerbahçe Kulübü ile hiçbir şekilde görüşülmemiştir'' dedi.

İşte Emenikenin fiyatı
28 Nisan 2011 Perşembe 08:44 tarihinde eklendi, 1.045 kez okundu.

 

Seyit İçgül, yaptığı açıklamada, Türkiye'de beğeni toplayan golcü oyuncuları Emmanuel Emenike hakkında basında sürekli Fenerbahçe'ye transfer edileceğine yönelik haberlerin yer aldığını söyledi.
 
Bir hafta sonra sahalarında ligde şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe'yi ağırlayacaklarını, ligin ilk yarısındaki maç öncesinde de Emenike'nin söz konusu takıma transferinin gündeme getirildiğini anlatan İçgül, şöyle konuştu:
 
"Şimdi de aynı senaryo uygulanıyor. Formamızı iki sezondur giyen ve takımımıza üstün performansıyla fayda sağlayan oyuncumuz Emenike için bugüne kadar Fenerbahçe Kulübü'nden resmi başvuru olmamıştır. Emenike bizim oyuncumuzdur. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda elbette transferi görüşülecektir. Ama özellikle Fenerbahçe ile oynayacağımız maç öncesinde bu takıma transferi, bazı basın organlarında gündeme getiriliyor. Basındaki haberler kulübümüz kaynaklı değildir. Kulübümüz oyuncumuza 10 milyon avroluk fiyat belirlemiştir. Bu rakamı ister Sivasspor, ister Milan, isterse de Fenerbahçe versin. Kim bu rakamı verirse oyuncumuzu alır."
 
Ligde kalan 4 maçları bulunduğunu belirten İçgül, "Bu maçlar arasında şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmaları var. Her iki takımı da sahamızda ağırlayacağız. Bu müsabakalarda Kardemir Karabükspor, adına yakışır şekilde sahaya çıkıp mücadelesini verecek, hedefleri doğrultusunda ligi tamamlayacaktır."