İşte Sierra'nın son görüntüleri

İstanbul'da kaybolan ABD'li Sarai Sierra'nın güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri ilk kez yayınlandı

İşte Sierranın son görüntüleri
29 Ocak 2013 Salı 14:38 tarihinde eklendi.

İstanbul emniyetinin dağıttığı görüntülerden birinde, üzerinde mavi kot pantolon, kahverengi deri ceket ve beyaz bere olan Sierra'nın, Beyoğlu'ndaki bir alışveriş merkezinin yemek katında bir masada tek başına oturduğu, daha sonra yürüyen merdivenlerden indiği görülüyor.

Diğer görüntüde ise Sierra İstiklal Caddesi'nde yürüyor.

 
 
 
EVLİLİĞİNİ GİZLEMİŞ
 
8 gündür kayıp olan Sarai Sierra’nın 15 Ocak’ta İstanbul’dan Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a gittiği, 16 Ocak’da ise Almanya’nın Münih kentine geçtiği tespit edildi. 19 Ocak’ta tekrar İstanbul’a dönen genç kadının evli olduğunu çevresindekilerden gizlediği ve “Bekarım” dediği öğrenildi. 
 
MOBESE ve güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, genç kadının tek başına yürürken çekilmiş 2 görüntüsünü tespit etti. 
 
SİNYALİ İZLENEMİYOR 
 
Şarjı bittiği için genç kadının cep telefonu sinyallerini izleyemeyen polis kayıp turisti bulmak için bölgedeki MOBESE kayıtlarını incelemeye devam ediyor. Öte yandan dün Sarai Sierra’nın İstanbul’da yaşayan Amerikalı 2 arkadaşı polise ifade verdi. Genç kadının kocası Steven Sierra ise kardeşi David Sierra ile birlikte New York’tan İstanbul’a geldi. Steven Sierra, “Umarım eşimi buluruz” dedi.

DHA