İsyan etti! 'İspat edene 8 milyon vereceğim'

Coşkun Sabah, geçen nisanda ‘2. Sayfa’ programında; “Pandemi nedeniyle konserlerimiz iptal oldu. Ne zaman başlayacağı da belli değil. Rakam söylemek istemiyorum ama çok zararım var. Hazıra dağ dayanmaz. 3-4 ay dayanırım ama sonrasını bilemiyorum. Sıkıntıya düşebilirim. Biliyorsunuz ayrılık döneminde de yüklü bir tazminat ödedim” diyerek dert yanmıştı.

İsyan etti! İspat edene 8 milyon vereceğim
25 Ekim 2020 Pazar 15:02 tarihinde eklendi, 1.856 kez okundu.
Açıklamaları gündem olan Coşkun Sabah, sözlerine, “5 milyonluk gayrimenkulüm var, bankada 450 bin liram kaldı. Ne demek istediğimi 60 milyon cirosu olanlar anlar. Parası olmayan ne demek istediğimi bilmez" diyerek devam etmişti.
 
Posta'nın haberine göre; aradan aylar geçse de sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Sabah, şimdi de “Ağzımdan ‘geçinemiyorum’ kelimesi çıkmadı. Ama böyle bir iddia dolanıyor. İspat edene noter huzurunda 1 milyon dolar (8 milyon TL) nakit vereceğim. Bu parayı almak isteyen varsa, karşıma ‘Geçinemiyorum’ kelimesini söylediğim bantla çıkacak" sözleriyle isyan etti.
 
'KIZIM ARTIK DAHA DİKKATLİ'
 
Öte yandan kızının paylaşımları da çok konuşulan Sabah, Roza'ya Instagram hesabını kapattırmıştı.
 
Bu konuyla ilgili de konuşan sanatçı, "Kızım Roza'yla sosyal medya konusunda bir anlaşmazlık yaşamıştık. Bazı paylaşımlarını bir Türk babası olarak beğenmemiştim. Şimdi daha dikkatli. Bana hak verdi, ben de artık ona karışmıyorum. Sayfasını kapatmadı ama kilitli. Herkesi kabul etmiyor" dedi.