Jüriye öfke kustu

Bir dans yarışmasınsa yer alan Nez, performansıyla tam not alamayınca küplere bindi. Şarkıcı, yarıştan elenen Helin Avşar ve jüriyi topa tuttu.

Jüriye öfke kustu
16 Kasım 2011 Çarşamba 10:46 tarihinde eklendi, 1.084 kez okundu.

 

Birçok ünlü ismin yer aldığı bir dans yarışması yine bir polemiğe neden oldu. Nez, önceki gece halk oylamasıyla yarışmadan elenen Helin Avşar ve jüri üyelerini topa tuttu. Saklambaç'ın haberine göre; dans performansının beğenilmemesine içerleyen seksi şarkıcı Nez, twitter'dan açtı ağzını yumdu gözünü: H
 
"Önemli olan insanlık ve düzgün olabilmekti. Halk neyin ne olduğunun farkında. Tokat gibi cevabı yapıştırdı. Kıskanan kendine yapar ama halk bunu yutmaz. Kıskanmak başka, çekememek başka bir şey. Ekran asla yalan söylemez. Her şey gelip geçer ama sevgi, saygıdır asıl önemli olan.
 
ELEŞTİRİ AĞIR GELDİ 
 
Dans performansı ile jüriden yüksek puan alamayan Nez, öfkelendi. Bu arada Nez'in diğer yarışmacılarla da arasında sorun olduğu konuşuluyor.
 
HIRS, ONLARIN GÖZLERİNİ BÜRÜMÜŞ 
 
Nez, kendisini eleştiren jüri üyeleri Azra Akın, Tan Sağtürk ve Sait Sökmen için şunları yazdı: "Herkes hırs yapmış. Burası bir aşağılama platformu değil. Onların yorumları umrumda olmaz."