KAR altında KANO antrenmanı

RİZE’de bir grup sporcu soğuk hava ve kar yağışına aldırmadan fırtınalı denizde dev dalgalar arasında rafting ve kanolarla sörf antrenmanı yaptı. Rize Belediyespor Rafting ekibi ile Exremtürk Spor Kulübü Kano sporcuları soğuk hava ve kar yağışına aldırmadan fırtınalı denizde dev dalgalar arasında rafting ve kano yaptı. Önce liman içerisinde durgun suda rafting botları

KAR altında KANO antrenmanı
08 Ocak 2015 Perşembe 16:18 tarihinde eklendi, 4.181 kez okundu.
RİZE’de bir grup sporcu soğuk hava ve kar yağışına aldırmadan fırtınalı denizde dev dalgalar arasında rafting ve kanolarla sörf antrenmanı yaptı.
 
Rize Belediyespor Rafting ekibi ile Exremtürk Spor Kulübü Kano sporcuları soğuk hava ve kar yağışına aldırmadan fırtınalı denizde dev dalgalar arasında rafting ve kano yaptı. Önce liman içerisinde durgun suda rafting botları ve kanolarla antrenman yapan sporcular daha sonra liman girişinde dev dalgalar arasında kürek çekti. Dalgalarla bot ve kanoları sürüklenen sporcular kürek çekerek kondisyon depoladı. Dev dalganın çarptığı botta bir sporcu suya düşmekten son anda kurtuldu.
 
Yeni Zelanda’da düzenlenen şampiyonada U 19 branşında takımlarının dünya şampiyonu, Avrupa’da ise ikinci olduğunu hatırlatan Rize Belediyespor antrenörü İbrahim Sarı, “Dalgalarla sörf antrenmanı yaptık. Kıyafetleri çok iyi olduğu için soğuk hava onlara işlemiyor” dedi. Exremtürk Spor Kulübü Kano antrenörü Gürkan Köse ise, “Yaz kış demeden çalışıyoruz. Böyle havalar bizi yıldırmıyor” diye konuştu. Sporcular ise biraz üşüdüklerini ancak dalgalarla raftingin keyifli olduğunu söyledi.