Karar günü yarın!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kasımpaşa - Beşiktaş maçında "Kural hatası var mı? Yok mu?" toplantısını yarın yapacak.

Karar günü yarın!
05 Ocak 2014 Pazar 13:00 tarihinde eklendi.
Beşiktaş - Kasımpaşa maçında yaşanan olayla ilgili bir türlü karar veremeyen TFF'nin yarın yapacağı toplantı sonrası vereceği karar merakla bekleniyor.
 
Spor Toto Süper Lig'de 15 Aralık 2013 tarihinde Kasımpaşa'nın 2-1 kazandığı Beşiktaş maçıyla ilgili kararını veriyor. Kasımpaşalı futbolcu Ryan Donk'un eline aldığı 'ikinci topu' ceza sahasındaki Almeida'nın ayağındaki topa atması ve hakemin oyunu hava atışıyla başlatması tartışmalara sebep olmuştu. Beşiktaş Kulübü de maçın tekrarlanması isteğiyle TFF'ye başvuruda bulunmuştu. TFF, Beşiktaş'ın 'maç tekrar oynansın' isteğini yarın yapacağı yönetim kurulu toplantısında karara bağlayacak ve kamuoyuna açıklayacak.
 
Bu arada da Merkez Hakem Kurulu (MHK) kendi içinde yaptığı değerlendirme sonucunda "Kural hatası yok" yönünde TFF yönetime bir rapor vermişti.
 
MHK KIŞ SEMİNERİ BAŞLIYOR
 
2013-2014 Sezonu MHK Kış Semineri, 7-10 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.
 
Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de yapılacak seminere; MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Üyeleri, MHK Danışmanı Jaap Uilenberg, UEFA Eğitimcileri Jorn West Larsen, Giovanni Stevenato,UEFA Fitness Eğitimcisi Prof. Dr. Werner Helsen, Ulusal Eğitimciler, tüm üst klasman hakemleri ile üst klasman yardımcı hakemler, hakem gözlemcileri ve mentörleri katılacak.