Kardemir Karabükspor'da istifa

Kardemir Karabükspor'da 6 yıldır menajerlik yapan Seyit İçgül, görevinden istifa etti.

Kardemir Karabüksporda istifa
27 Aralık 2011 Salı 19:30 tarihinde eklendi.

 

Basın sözcüsü Ziya Alak, gazetecilere yaptığı açıklamada, menajer olarak kulüplerinde yıllardır görev yapan İçgül'ün, yönetime istifa dilekçesini verdiğini söyledi. 
    
İçgül'ün kulüplerine çok büyük katkı sağladığını ve başarılarında büyük pay sahibi olduğunu belirten Ziya Alak, "Onunla uzun süre görev yaptık. Üzüntülü ve sevinçli anlarımız oldu. Başarıları beraber yakaladık. Yolu açık olsun, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Sezon itibarıyla başarısız bir ilk dönem geçirdik. Yapacağımız yeni transferlerle ilk yarıdaki başarısızlığımızı noktalar ve oynayacağımız maçları daha iyi sonuçlarla kapatırız. Küme düşme potasından uzaklaşarak daha da yukarılarda yer alırız" diye konuştu. 
    
Seyit İçgül de yaklaşık 6 yıldır takımda görev yaptığını belirterek, "Başarısız sonuçlarda hepimiz hata yaptık. Tabii ki ben de vardım bunun içinde. Gönül isterdi ki çok daha iyi yerlerde olalım ama bu saatten sonra da Kardemir Karabükspor'a faydalı olamayacağımı düşündüm. Bugün itibarıyla kulüp menajerliği görevimi bırakıyorum" dedi. 
    
Bu arada, Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın yardımcılığını yapan Cenk Özcan'ın, Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın yardımcısı olarak görevine başladığı bildirildi.