Katili kızının sevgilisi çıktı

DENİZLİ'de dün evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürülen 4 çocuk annesi 59 yaşındaki Sevim Sağdıç'ın katil zanlısının, kızının sevgilisi 29 yaşındaki Ç.C. olduğu ortaya çıktı.

Katili kızının sevgilisi çıktı
22 Ekim 2016 Cumartesi 17:53 tarihinde eklendi, 4.268 kez okundu.
DENİZLİ'de dün evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürülen 4 çocuk annesi 59 yaşındaki Sevim Sağdıç'ın katil zanlısının, kızının sevgilisi 29 yaşındaki Ç.C. olduğu ortaya çıktı. Kızı Seda Sağdıç ile Ç.C.'nin ilişkisine karşı olan anne Sevim Sağdıç'ın bu yüzden öldürüldüğü ve olaya mutfaktaki doğalgaz açılarak intihar sürü verilmek istendiği belirlendi. Gözaltına alınan Ç.C., sevk edildiği mahkemede tutuklandı. Annesini cesedini bulan Seda Sağdıç'ın ise olaydan haberinin olmadığının belirlendiği kaydedildi.
 
Olay, dün saat 13.00 sıralarında, Pamukkale'nin Zeytintöy Mahallesi Vakfı Caddesi'nde Sağdıç apartmanının üçüncü katında meydana geldi. İddiaya göre eve gelen Seda Sağdıç, annesi Sevim Sağdıç'ın kanlar içindeki cesedini kapının girişinde buldu. Yapılan incelemenin ardından Sağdıç'ın cesedi, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Otopside Sağdıç'ın boğazının sıkılması sonucu boynunun kırıldığı, ardından bıçakla kalbinden bir kez bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi. Polis, olayda kullanılan bıçağı da evde buldu. 
 
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Sağdıç'ın eşi Saygın Sağdıç, oğlu 
 
Semih Sağdıç ve kızı Seda Sağdıç'ı emniyete götürdü. Soruşturmasını sürdüren polis, cinayeti Seda Sağdıç'ın sevgilisi Ç.C.'nin işlediğini belirledi. Yakalanan Ç.C.'nin cinayeti işlediğini itiraf ettiği belirtildi. 
 
Ç.C.'nin ifadesinde, anne Sevim Sağdıç'ın kızı Seda Sağdıç ile ilişkisini onaylamadığını, bu yüzden annenin kızıyla aralarının bozuk olduğunu, konuşmak için eve gittiğini; kendisine hakaret edince öldürdüğünü itiraf etti. Ç.C.'nin ayrıca olayın ardından öldürdüğü Sevim Sağdıç'ın kolundaki iki bilezik ile kulağındaki küpeleri de aldığı öğrenildi. İfadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Ç.C., tutuklandı. Annesini cesedini bulan Seda Sağdıç'ın olaydan haberinin olmadığı öğrenildi.