Kavga çıkaran mesaj

Birbirlerine bir süre öncesine kadar "kardeşim" diye hitap eden Demet Akalın ile Alişan'ın dostluklarını bitirme kararı almasının perde arkasında ilginç bir kavganın yattığı ortaya çıktı

Kavga çıkaran mesaj
28 Ağustos 2012 Salı 10:57 tarihinde eklendi, 1.054 kez okundu.

 

Alişan , Bodrum dönüşü Atatürk Havaalanı’nda Akalın ile neden küstüğü konusunda “Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı.

Kendisiyle konuştum ama aramız hâlâ soğuk. Başka bir kahpe yüzünden oldu” şeklinde ağır bir açıklama yaptı. Alişan tüm bunları söylerken kahpe diyerek kızdığı ismin Akalın ile ortak arkadaşı estetisyen Ayşe Yıldız olduğu öğrenildi. 
 
“Herkes haddini bilsin” 
 
Demet Akalın ’ın eşi Okan Kurt ise Alişan ile yaşanan küslüğün Ayşe Yıldız’la hiçbir ilgisinin olmadığını belirtti ve yaşanan gerginliği şöyle konuştu:

“Eşimin çok hassas biri olduğunu herkes bilir. bbm’de yazışırken Alişan ’ın bir sözüne alındı. Ardından bir baktık, Alişan ikimizi birden bbm’den sildi. Ardından bizimle ilgili ‘Bazı küçük beyinliler, beyinsiz insanları parmaklarında oynatabilirler ama Allah onların ne mal olduklarını senin karşına çıkarır. Sen şeytansın. Allah seni ıslah etsin’ şeklinde ağır bir tweet attı. Demet de şimdiye kadar vokalisti Seda Önder başta olmak üzere Alişan yüzünden bir sürü kişiyi hayatımızdan çıkardığı, ona kardeşi gibi destek verdiği için de bu tweet’e cevap verdi. Aradaki küslüğün nedeni bu. Olayın Ayşe ile uzaktan yakından ilgisi yok. Şimdi çok ayıp edip kendi hatasını Ayşe’ye mal ediyor. Bir gün önce Alişan ile ortak arkadaşımız Ayşe bize ziyarete gelmişti. Demet de bunu twitter ’dan yazınca Alişan , Ayşe’nin bizimle görüşmesinden rahatsız olup ‘Çabuk çık o evden’ diye Ayşe’ye mesaj attı. Ardından Ayşe dediğini yapmayınca Demet’e ‘Çabuk o evden gönderin onu’ diyerek bu kez Demet’e mesaj attı. Biz onun istediği herkesi hayatımızdan çıkarmak zorunda değiliz ki... Ayrıca 5 yaşında çocuk muyuz ki Ayşe’nin lafıyla insanlara tavır alalım? Herkesin haddini bilmesi gerek. O evin reisi benim kimin geleceğine ben karar veririm.”