"Kazanmak için geldim"

Bursaspor'un Galatasaray'dan transfer ettiği Colin Kazım, Bursaspor'un çok büyük bir kulüp olduğunu ve bu ailenin bir parçası olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Kazanmak için geldim
04 Eylül 2013 Çarşamba 18:15 tarihinde eklendi.

Kazım, "Sadece sayılar için yada kontrat için değil kazanmak için buraya geldim." dedi.

Tecrübeli futbolcu, Özlüce Tesisleri'nde basının ve taraftarların karşısına çıktı. Bursaspor'a geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Kazım, şöyle konuştu: " 5 senedi Türkiye'de oynadığım için Bursaspor'un nasıl olduğunu çok iyi biliyorum. Hangi takımla oynarsak oynayalım her zaman bu ligin en zor deplasmanı oldu. İnançlı ve tutkulu bir takım. Şampiyonluğu kazandığında da bunu gösterdi.

Yeni stadyumumuz yolda. Bursaspor yeni stadı ile bu aktiviteleri ile her zaman şampiyonluğun adayı olduğunu gösteriyor. Bu ailenin bir parçası olmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Yapacağımız çok şey var. Çok başarılı olacağımıza inanıyorum. Kulüp bana olan bağlığını 4 sene kontrat yaparak gösterdi."

"BENİM İÇİN KAZAN KAZAN DURUMU OLDU"

Crihstoph Daum ile ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine Kazım, şunları dile getirdi: "O her zaman bir kazanan. Onun istatistiklerini, kariyerini herkes biliyor. İstatistik yalan söylemez. Belki de kariyerimin en iyi zamanlarını Daum'la yaşadım. Benim için kazan kazan durumu oldu. Hem Bursaspor hem de Daum'la çalışacak olmam çok önemli."

"KAZANMAK İÇİN GELDİM"

Kazım, Bursaspor'a geliş amacı ve taraftarlar konusunda ise "Sadece sayılar için yada kontrat için değil kazanmak için buraya geldim. Bursaspor tabi ki sadece süper ligde olan bir kulüp olamaz. Bursasporlu olan herkesin bir iddiası var.

Hocamızın da var. Benim de var. Stadyumumuzla birlikte çok daha iddialı olacağımıza inanıyorum. Bursaspor bu ligde çok münhasır bir takım. Diğer takımların deplasmanlarında taraftarların başka takımları da tuttuğunu görürsünüz diğer ama siz Bursa'da sadece Bursaspor'u tutuyorsunuz, bu çok özel bir şey." ifadelerini kullandı.

ŞEN: 4 YILLIK TOPLAM 4 MİLYON 100 EURO

İkinci başkan Rıdvan Şen ise şunları kaydetti: "Kazım Bursaspor'umuza 4 yıllık sözleşme imzalamıştır. Kendisinin Bursaspor'da üstün başarılara imza atacağına inanarak bu transferi gerçekleştirdik. Kazımın transferi 250 bin Euro bonservisi aldık. 4 yıllık 4 milyon 100 bin Euro vereceğiz."


CİHAN