Kekilli savaşçılığa soyundu

'Games Of Thrones' adlı dizide fahişe olan, 'What A Man' filminde panda kostümü giyen Kekilli, 'Die Manner der Emden' adlı filmde bir savaşçı rolünde oynayacak

Kekilli savaşçılığa soyundu
12 Eylül 2011 Pazartesi 11:37 tarihinde eklendi, 2.279 kez okundu.

 

Rol aldığı erotik filmler ve Fatih Akın'ın 'Duvara Karşı' adlı filmindeki performansıyla adını duyuran oyuncu Sibel Kekilli; son dönemlerde rol aldığı yapımlarda kılıktan kılığa giriyor.
 
Geçtiğimiz aylarda 'Games of Thrones' adındaki bir Amerikan dizisine konuk oyuncu olarak katılan Kekilli; dizide 'Shae' adlı bir fahişeyi canlandırmıştı. Bu rolüyle oldukça ses getiren oyuncu; ardından Almanya'nın ünlü yönetmenlerinden Mahtias Schweighöfer'in filmi 'What A Man'de, panda kostümü giyerek kamera karşısına geçmişti.
 
Güzel oyuncu; son olarak da, 2012'de vizyona girecek olan 'Die Manner der Emden' adlı filmde, elinde tüfeğiyle kendini korumaya çalışan savaşçı bir kadını canlandırıyor.
 
Sabah'ın haberine göre filmde; Hint Okyanusu'nda gemisi batan 50 erkek gemicinin yaşadıkları konu ediliyor. Kekilli'nin oynadığı 'Salima' da Almanya'ya dönmek için mücadele eden bu gemicilerin arasına katılıyor.