Kelly Brook'tan 'Gezi' açıklaması

Kelly Brook, Gezi Olayları'ndan dolayı Türkiye ziyaretini ertelediği yönündeki iddiaları yalanladı. Kelly Brook, "Gecikmenin nedeni Gezi Parkı Olayları değil. O dönemde yoğun programım vardı o yüzden ertelendi" diye yanıtladı.

Kelly Brooktan Gezi açıklaması
18 Ağustos 2013 Pazar 15:27 tarihinde eklendi.
İngiliz Model Kelly Brook, Gezi Olayları'ndan dolayı Türkiye ziyaretini ertelediği yönündeki iddiaları yalanladı. Kelly Brook, "Gecikmenin nedeni Gezi Parkı Olayları değil. O dönemde yoğun programım vardı o yüzden ertelendi" diye yanıtladı.
 
"TÜRKİYE'YE BAYILIYORUM"
 
Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook bir parfüm markasının düzenlediği kampayada uzaya gidecek Türk gencini seçmek ve firmanın yeni kampanyasının tanıtımını yapmak üzere İstanbul'a geldi. British Airways'e ait bir uçakla Londra'dan İstanbul'a gelen Kelly Brook Atatürk Havalimanı'nda, reklam kampanyası için geldiği firma yetkilileri tarafından karşılandı. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Brook, İstanbul'a üçüncü kez geldiğini söyleyerek, "Türkiye'ye bayılıyorum. Hem misafirperverlik hem de bütün ekibin profesyonelliği ve de yemekler unutulmazdı. Bu seferde böyle olacağından hiçbir şüphem yok" diye konuştu.
 
"TAM OLARAK GÜNDEMİ TAKİP EDEMEDİM"
 
Gazetecilerin, Taksim Gezi Parkı'nda yaşanan olaylardan dolayı Türkiye'ye ziyaretinin ertelendiğine yönelik basında çıkan iddialarla ilgili sorusuna ise Brook, şöyle cevap verdi:
 
"Aslında geçtiğimiz 2 ay içinde film ve çeşitli programlar için çok yoğun çekimlerim vardı. O yüzden tam olarak gündemi takip edemedim. Ama bildiğim kadarıyla Türkiye'deki Gezi Olayları'nı dünya basınından da çok yoğun olmasa da takip etme olanağı buldum. Şu anda herşeyin daha sakin olduğunu biliyorum. O dönemler kendi yoğun programımım vardı. Gecikmemin nedeni Gezi Olayları değil kendi programım ve kampanyanın tamamen zamanlamasıyla alakalıydı. Gezi Olayları'nda olduğu gibi yoğun çekimlerimden dolayı gündemi takip etme olanağım olmuyor. Ama hem Türkiye hem de dünyadaki tüm ülkeler için barış ve herşeyin çok daha iyi olmasını diliyorum" dedi.
 
RÜZGARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI
 
İngiliz Model Kelly Brook daha sonra kendisini almak için gelen özel aracın içinde gazetecilere poz verdi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü model, rüzgarın azizliğine uğrayarak zor anlar yaşadı.

DHA