Kerem'e Serenay şoku ve Hande itirafı!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı 'Sen Çal Kapımı' dizisinin çekimleri için sabah 10.00’da başlayan set gece yarısı sona erdi. Kerem Bürsin, set çıkışında basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Kereme Serenay şoku ve Hande itirafı!
19 Ocak 2021 Salı 17:43 tarihinde eklendi, 2.041 kez okundu.
Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ve sunuculuğunu üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ programının yılbaşı çekimlerinde sahneye çıkarak şarkı söyleyen oyuncu, “Çok heyecanlıydım, hiç benlik bir şey değil. Birçok takip ettiğim sanatçı var. Geçmişte de müzikalde oynadım. Ben duşta şarkı söylemeye devam edeceğim” dedi.

SERENAY SARIKAYA SİTEMİ!
 
Bürsin, muhabirlerin, “Serenay Hanım'ın (Sarıkaya) sesi çok güzel” yorumuna, “Güzel bir sesi var. Evet sağ ol, onu soktuğun için” diyerek, muhabire espriyle karışık sitemli bir cevap verdi.

HANDE ERÇEL CEVABI
 
Partneri Hande Erçel ile aşk yaşadıkları yönündeki haberlere ilişkin Kerem Bürsin, “Hande ile aşırı yakın arkadaş olduk” dedi.

Kerem Bürsin’in annesi Çiğdem Bürsin’in sete geldiği ve Hande Erçel ile tanıştığı iddia edilmişti. Muhabirlerin konuyla alakalı soruları karşısında ünlü oyuncu, “Sete uğradılar. O dönem herkesle tanıştılar” şeklinde konuştu.

İddiaların diğer muhatabı Hande Erçel ise set çıkışında çalışması gerektiğini söyleyerek, aracına binip hızla uzaklaştı.