Kerim Demir İnternetten Para Kazanma Setleri

Kerim Demir, internet para kazanmak isteyen fakat ne yapması gerektiğini bilmeyen on binlerce kişi için videolar çeken bir Youtuber’dir.

Kerim Demir İnternetten Para Kazanma Setleri
19 Kasım 2020 Perşembe 11:35 tarihinde eklendi, 2.132 kez okundu.

Kerim Demir, internet para kazanmak isteyen fakat ne yapması gerektiğini bilmeyen on binlerce kişi için videolar çeken bir Youtuber’dir. Çektiği videolardaki yalın anlatım dili, gençliği sayesinde yaşıtlarına kolayca hitap edebiliyor olması, kitlesinin çok kısa süre içerisinde büyümesini sağlamıştır. Videolarında beklentileri karşılaması, tıklama tuzağı olmaması, herkese para kazanmak için ne yapması gerektiğini anlatması nedeniyle kitlesi hızla büyüyor.
 

Kerim Demir Kimdir ?
 

2002 yılında doğan Kerim Demir, 250 bini aşan ve hızla artış gösteren takipçi sayısıyla, Youtube Türkiye’de dikkat çeken kanallardan birine sahiptir. 2014 yılında Youtuber olan ve bu adımı arkadaşıyla birlikte kanal kurarak atan Demir, Gaziosmanpaşa ortaokulunda eğitim almıştır. Daha sonra ise Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Bilişim Teknolojileri bölümünü başarılı bir şekilde tamamlamış ve mezun olmuştur.
 

Kerim Demir Eğitici Video Serileri
 

Kerim Demir, içeriklerinin oyun videolarından veya bilgi vermeyen videolardan oluşması yerine, eğitim setleriyle dolu olması, çok sayıda zeki gence hitap etmesini sağlamıştır. Kanalını Youtube, sosyal medya, montaj, video ve içerik hazırlama konusunda bilgi edinmek isteyenlerin yardım alabileceği bir rehber haline getirmiştir. Başlarda sadece oyun oynamak için bilgisayar başına geçen Kerim Demir, interneti bilgi vermek ve elde ettiği bilgileri rehber haline getirmek için kullanmaya başladı. Hazırladığı içeriklerde eğlenceli bir anlatım diliyle, binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Video serilerine Youtube üzerinden Kerim Demir hesabından ulaşılabileceği gibi, eğitim setlerine, anlaşmalı satış platformlarından erişilebiliyor. Oluşturduğu serilerinde yer verilen tüm bilgiler, kendisi tarafından uygulanmıştır. Reklamlar, içerik hazırlama konusundaki tecrübeler, genç yaşta edindiği deneyimlere dayandığı için, amatör Youtuberlar tarafından her birinden faydalanılabiliyor.
 

Kerim Demir Eğitim Setleri
 

Kerim Demir tarafından tasarlanan ve eğitim setlerinde A’dan Z’ye merak edilen tüm durumlar için yanıt bulunabilecek içerikler oluşturulmuştur. Youtube bünyesinde yer edinmenin zorlukları, hangi türde kanal açılması gerektiği, içeriklerin daha büyük kitlelere nasıl ulaştırılabileceği, tüm detaylarıyla anlatılmıştır. Çok genç bir Youtuber olmasına rağmen, kısa süre içerisinde elde ettiği başarılar, bu alan sayesinde hayatını şekillendirmesini sağlamıştır. Photoshop, Youtube, sosyal medya gibi birçok alandaki eğitim setlerini satın alabilirsiniz.