"Kötü bir gün geçirdik

Sivasspor Teknik Sorumlusu Cesar Domingo Lopez, Kasımpaşa'ya 6-2 kaybetmettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, kötü bir gün geçirdiklerini ve ligdeki iyi konumlarına bu futbolcular sayesinde geldiklerini söyledi.

Kötü bir gün geçirdik
23 Şubat 2014 Pazar 16:36 tarihinde eklendi.

Spor Toto Süper Lig'de Kasımpaşa ile deplasmanda karşılaşan ve 6-2 gibi farklı bir skorla mağlup olan Sivasspor'da teknik sorumlu Lopez ve futbolcular Aykut Öztürk ile Pedro açıklamlarda bulundu.

Teknik sorumlu Lopez, "Futbolda böyle şeyler olabiliyor. Bu futbolcular bizi ligde 4. sırada tutuyor. Sadece bugün kötü birgün geçirdik. Haftaya herşey düzelir." dedi.

Sivasspor'un bu sonucu hakedecek bir takım olmadığını söyleyen Aykut Öztürk ise yaptığı açıklamada, "Sivasspor taraftarından özür diliyoruz. Çok üzgünüz. Hedeflerimiz başkaydı. Çok hata yaptık. Önceki haftalardaki performansımızı sergilemiş olsak farklı olabilirdik. Haftaya oynayacağımız maçta 3 puan alıp devamını getirmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Pedro ise yaptığı açıklamada, "Zorlu bir karşılaşma olacağını biliyorduk. Bu kadar fark beklemiyorduk. Haftaya herşeyi düzelteceğiz." dedi.


CİHAN