Kulüp doktorundan ilginç açıklama!

Beşiktaş Kulübü Doktoru Ertuğrul Karanlık, Galatasaray maçında sakatlanan kaleciler Tolga ve Cenk hakkında açıklamalarda bulundu.

Kulüp doktorundan ilginç açıklama!
22 Şubat 2014 Cumartesi 23:24 tarihinde eklendi.
Karanlık, girdiği bir pozisyon sonrası aldığı darbe nedeniyle bilincini kaybeden Cenk ile ilgili, "Oyuncu değiştirme hakkımız olsa değiştirirdik. İyice kontrol ettikten sonra oynamasına karar verdik" dedi.
 
Kulübün internet sitesinde yer açıklama şöyle;
 
"Cenk Gönen'in hastanede yapılan ilk tetkiklerine göre durumu iyi. Birkaç test daha yapılacak. Kafasına bir darbe aldı ve hafızasını kaybetmişti. Kaşında açık vardı. Yüzünde ve kulağında sıkıntısı vardı. Oyuncuyu devam ettirmenin risk olup olmayacağını düşündüm. Oyuncu değiştirme hakkımız olsa değiştirirdik. İyice kontrol ettikten sonra oynamasına karar verdik. Herhangi bir sorun olmaması için maçtan sonra Cenk'i hastaneye gönderdik. Hastanede de gerekli kontrolleri yapıldı."
 
"Tolga Zengin'in gözüyle ilgili bir sıkıntısı vardı. Yüzde yüz göremediğini söyledi. Devre arasında durumunu değerlendirdik. İyi hissetmediği için kendisini oyuna devam ettirmedik."
 
"Oğuzhan Özyakup geçen hafta bir sıkıntı yaşamıştı. Haftaiçi yoğun bir tedavi programı uyguladık ve bu maça çıkardık. Oyunda talihsiz bir pozisyon yaşadı. Ayağında ağrıları var. Gerekli kontrolleri yapacağız."