Kuyt'un ilk mesajı Galatasaray'a

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, ilk basın toplantısını düzenledi. Kuyt, oynadığı takımlarda derbilerde hep gol attığını ve Galatasaray'a da gol atmak istediğini söyledi.

Kuytun ilk mesajı Galatasaraya
17 Temmuz 2012 Salı 15:05 tarihinde eklendi, 2.193 kez okundu.

 

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt, antrenman sonrası basın karşısına geçti.
 
Hollandalı yıldız, "İngiltere'de Liverpool ne derece büyük bir takımsa Fenerbahçe de burada o kadar büyük. Olimpiyatlara bir çok sporcu göndermemiz ne kadar büyük bir kulüp olduğumuzu gösteriyor" diye konuştu.
 
Sadece 2 antrenmana katıldığını ama üst seviyede oynayacak güçlerinin olduğunun belli olduğunu belirten Kuyt, "Aykut hoca beni istediği yerde oynatabilir, ben bir takım oyuncusuyum. Sağ tarafta oynayacağım gibi görünüyor ancak diğer pozisyonlarda da oynayabilirim" dedi.
 
Kendisi için oynadığı takımların taraftarlarının tutkulu olmasının çok önemli olduğunun altını çizen Kuyt, "Bana çok sıcak bir karşılama yapıldı. Bu güzel ortamın karşılığını vermeye çalışacağım. Çok üst seviyede bir oyuncu değilim ama çok çalışırım ve önemli anlarda goller atarım" şeklinde konuştu.
 
Forma numarası konusunda henüz kararını vermediğini belirten Kuyt, "Oynadığım takımlarda derbilerde hep gol attım, umarım Galatasaray'a da atacağım" dedi.