Ladin gençliğini anlatıyor

Usame bin Ladin’in günlükleri yayınlanmaya başlandı. Ladin, günlüklerde gençliğini anlatıyor: ''Kendimi TV’de gördüm. Kim bilir nerede çekildi. Ne gençmişim. Yakışıklı buğulu gözler dolgun dudaklar...''

Ladin gençliğini anlatıyor
14 Mayıs 2011 Cumartesi 12:13 tarihinde eklendi, 7.002 kez okundu.

 

ABD medyası, El Kaide liderinin evinden ele geçirdiği Usame bin Ladin’in günlüğünü yayınlamaya başladı. Günlüğe göre, propaganda video çekimleri öncesinde ağaran sakallarını boyayan Usame bin Ladin, 41 numara çikolata kahve rengi boya kullanıyormuş. İşte günlükten öne çıkanlar:
 
- Gece geç saatlere kadar oturduk. Herkes bulaşık makinesi gavur işi mi diye soruyor. İşin içinden çıkamadım, “ABD, İsrail, müzikle mücadele gibi daha önemli şeylere kafa yorun” dedim.
 
- Çok yorgun olduğum için saç boyasında kaza oldu. Koyu siyah yerine, çikolata kahve rengini (41 numara) kullanmışım. Eldiven takmayı da unutmuşum. Bu halde video yapamam. Beklemesi lazım.
 
- Bugün kurye geldi. El Kaide’den gizli mesajlar, kumanda için pil, Newsweek dergisi, Ikea katalogu göndermişler. (İstemiyorum ama her zaman iki tane yolluyorlar). Bir de Kayıp Balık Nemo filminin korsan DVD’sini getirmiş. İzledim, önce çok güldüm ama sonra lanet ettim.
 
FETTAN KADIN SARAH PALİN
- Bugün hiçbir şey yok. Sarah Palin denen o fettan kadını CNN’de gördüm. Her zamanki gibi çıplak, ayak bilekleri, saçı herşeyi ortada. Bir de günahlardan bahsediyor.
 
- Kendimi TV’de gördüm. Kim bilir nerede çekildi. Ne gençmişim. Yakışıklı buğulu gözler dolgun dudaklar. Bir de şimdi bak bir şala bürünmüş, çekirdek yiyip Larry King izleyen bir adam.

NTV