Led Işıklı Nöbetçi Eczane Tabelası

Led ışıklı nöbetçi eczane tabelası ve standart tabelaların tamamını firmamıza başvurarak yaptırabilirsiniz. Ekonomik kurumsal yanıtlar veriyoruz.

Led Işıklı Nöbetçi Eczane Tabelası
27 Temmuz 2022 Çarşamba 14:56 tarihinde eklendi.

Led ışıklı nöbetçi eczane tabelası  ve standart tabelaların tamamını firmamıza başvurarak yaptırabilirsiniz.  Ekonomik kurumsal yanıtlar veriyoruz.
 

Nöbetçi eczane tabelası bir eczanenin görevli olduğu dönemleri gösteren önemli bir göstergedir.  Işıklı veya diğer formlarda tabela modellerimizi inceleyerek dilediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Tabelalarınızın nasıl olacağı konusunda fikir alabilirsiniz.
 

Işıklı Nöbetçi Eczane Tabelası 

Nöbetçi eczane tabelalarının görsel özelliklerini seçerken gece saatlerinde belirginliği de düşünmelisiniz. Işıklı tabelalar bu anlamda en avantajlı sonuçları veren özelliktedir. Küçük veya büyük bir eczane tabelası hazırlandığında nöbetçi eczane panosu  kullanımı portatif ışıklı olmalıdır. Dilerseniz gündüz ve gece için ayrı şekilde tabelaları da kullanabilirsiniz.
 

Led ışıklı tabelaların nasıl olacağı değişebilmektedir. Dijital yazı görselinin özellikleri tabelalardakiyle aynı olmalıdır. Eczane sembolü ve yazının kendisine bakılarak yansıtmalı ışıklandırmalar yapılacaktır. Bu ışıklandırmalar dış koşullara göre tasarlanabilir. Özellikleri ve dayanıklılığı bakımından ayrıca değerlendirme yapmakta fayda olacaktır.
 

Eczane Tabelası Zorunluluğu 

Tabelada kırmızı yazı ve sembollerin beyaz zeminde olması gerekir. Bunun nedeni Türkiye bayrak renklerini temsil etmesidir.  Ayrıca nöbetçi eczane panosu kullanım şartı yasal zorunluluktur.
 

Eczaneler kamusal alanda yan sağlık hizmeti veren yerler olarak son derece önemlidir. Bu alanlarda yetki belgesi olan eczacılar yer alır ve tabelalarda dilerlerse kendi isimlerini de ekleyebilmektedir. Sağlık Bakanlığı yönetmeliğinde eczane tabelalarıyla alakalı gereksinimler açıklanmıştır. Yani her eczanede tabela bulunması zorunlu olan bir durumdur.
 

Sağlık malzemelerine kolay ve güvenilir kanallardan ulaşımı hedefleyen eczaneler için özel tabelalar hazırlıyoruz. Eczanelerde tabela özellikleri, büyüklüğü vs. yönetmeliğe uygun şekilde ayarlanır.  Herkesin belirli bir mesafeden fark edeceği tabelalarda isteğe göre led ışıklandırma da kullanılabilir. Detaylı süslemelerde birçok ayrıntı talebinde bulunabilirsiniz.
 

Eczane Tabelası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

Sağlık Bakanlığı yönetmeliği eczane led tabela yaptıracaklar için temel bir gereksinimdir.  Yönetmelik konusunda uygun örneklerimizi de inceleyerek doğru bir sonuç alabilirsiniz. Aksi durumlarda eczanelerde cezai işlem uygulanabilmektedir.
 

Yazı karakterleri, renk ve diğer ayrıntılar yönetmelikte belirtilmekte ve belirli standartlarda sonuç alınmaktadır. Temel zorunluluklara ek ışıklandırma, eczacının ismi, örnek tabelalar ve eklemeler de olabilir.  Önemli olan görünürlüğü engelleyen bir durumun olmaması, herkesin fark edeceği bir tabela kullanılmasıdır.
 

Eczane E Tabela Nedir?
 

Eczane e tabelalar, e harfinden oluşan tabelaları ifade etmektedir. Genellikle askılı bir kullanımı vardır. Ana tabela yanına da eklenerek görseli yatay kısımdan görmeyi kolay hale getirir. Firmamıza eczane e tabela  başvurusu yaparak ideal görseller talep edebilirsiniz.
 

Cadde Köşesindeki Eczanelerin Tabelaları Nasıl Olur?
 

Eczanelerin konumları ve tabela büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı bulunmaktadır. Köşe konumda bulunan bir eczanede görünürlüğü her iki tarafta da sağlamalısınız. Caddenin hangi yüzüne bakıyorsa kısımda tabelaların yerleştirilmesi gerekir. Nöbetçi eczane göstergesi panellerin de aynı şekilde iki tane olması gerekir.  Yönlendirme amaçlı sayı daha da artabilir.
 

Sokağa Paralel Eczanelerde Tabela Kullanımı
 

Eczane yol üzerinde sokağa paralel durumdaysa tabela büyüklüğü dükkan büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Boydan boya görünecek biçimde eczane tabela uygun renk ve ışıklandırması sağlanır. Eczane yazısını tek harfler halinde ışıklandırma olarak da talep edebilirsiniz. Beyaz arka zeminli bir kullanıma ek destekleyici görseller de etkili olacaktır.
 

Ana tabelaya ek olarak cam üzerindeki yazılarda tasarımı daha derinleştirebilirsiniz. Asılması gereken bilgilendirme yazılarından ayrı olarak görsel özellikleri geliştirilmiş bir tabela kullanmış olursunuz.
 

Park Yerlerinde Eczane Dubası
 

Nöbetçi eczanelerin gündüz ve gece saatlerinde kendisini daha görünür hale getirmesi zorunluluktur. Işıklı veya ışıksız dubaların üzerindeki mini tabelalar çok işlevsel ürünlerden biridir. Duba üzerine led ışıklı bir tabela olabileceği gibi sadece panel ve harfler halinde eczane e logo kullanılabilir.