Lenovo'dan akıllı telefon atağı

Cam tasarımlı ve 24 saat dayanabilen akıllı telefonlarla birlikte, prizi unutturan Yoga Tablet de altın rengi ile Barselona’da sahneye çıktı.

Lenovodan akıllı telefon atağı
26 Şubat 2014 Çarşamba 16:00 tarihinde eklendi.
Geçen yılın sonunda, ünlü aktör Ashton Kutcher'ın bizzat tasarım sürecine katıldığı ve dünya çapında özel bir etkinlikle tanıttığı Lenovo Yoga Tablet şimdi yepyeni bir versiyonuyla teknoloji arenasına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Barselona'da düzenlenen Mobile World Congress 2014 kapsamında lanse edilen Yoga Tablet, altın rengi kasa seçeneği ve çok yüksek görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor.
 
Lenovo etkinlik kapsamında bir de sürpriz hamle yaptı ve akıllı telefon dünyasının kapılarını araladı. Mobil dünyanın büyük buluşmasında Lenovo, yepyeni akıllı telefon serisinin de tanıtımını yaptı. Lenovo S serisi akıllı telefonlar şık ve dayanıklı cam tasarımlarının yanı sıra aralıksız 24 saat konuşma ve 40 güne varan bekleme süreleriyle rakiplerine fark atıyor.
 
5.3 inç genişliğinde yüksek çözünürlüklü ekrana ve tamamen cam gövdeye sahip Android Jelly Bean işletim sistemli Lenovo S850, dört çekirdekli işlemci ve 2 GB bellekle donatılmış. Markanın daha uygun fiyatlı alternatifi S660 ise 4.7 inçlik ekrana sahip ve uzun pil ömrüyle zamana meydan okuyan bir model.
 
Lenovo S serisi akıllı telefonların önümüzdeki aylarda son kullanıcıyla buluşması bekleniyor.