Mahsun resti çekti

Fahriye Evcen'in ajansı ile Mahsun Kırmızıgül'ün film şirketi anlaşamadı.

Mahsun resti çekti
15 Temmuz 2013 Pazartesi 09:25 tarihinde eklendi, 1.435 kez okundu.
Acans Entertainment, oyuncusu Fahriye Evcen’in,   Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filminde oynamasını veto edince ortalık karıştı. Kırmızıgül’ün ortağı olduğu Boyut Film, piyasaya "Bir daha Acans Entertainment’la çalışmayız" açıklaması yolladı.
 
Mahsun Kırmızıgül’ün ortağı olduğu Boyut Film, yeni sinema projesi için Fahriye Evcen’le anlaştı. Ancak Evcen’in bağlı olduğu Acans Entertainment kendilerine bağlı çalışan Evcen’in projede yer almasına itiraz edince anlaşma imzalanamadı. Acans’ın bu tavrına çok kızan Boyut Film, film piyasasındaki tüm şirket ve oyunculuk ajanslarına mail göndererek, bundan böyle projelerinde Fahriye Evcen ve Acans’ın diğer oyuncularıyla çalışmayacağını açıkladı.
 
YENİ OYUNCU SANEM ÇELİK
 
Açıklamada, "Acans Entertainment cast ajansı adına Sonay Özbal’ın gösterdiği tutarsız duruşu ve etik olmayan davranışları nedeniyle bu menajer ve ajansa bağlı hiçbir oyuncuyla bundan sonra çalışmama kararı aldık" denildi.
 
Ajans yetkilileri bu açıklama karşısında sessiz kalmayı tercih ederken, Mahsun Kırmızıgül’ün, filminde Evcen’in yerine ABD’den Türkiye’ye dönen Sanem Çelik’i oynatmayı düşündüğü öğrenildi.