Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

Mavi sertifikalı ceviz fidanı satışı yapan firmamız Ziraat Fidancılık Tarım ve Bakanlığı onaylı ve garantili fidanlar satmaya özen göstermektedir.

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı
27 Kasım 2020 Cuma 18:03 tarihinde eklendi, 1.145 kez okundu.

Mavi sertifikalı ceviz fidanı satışı yapan firmamız Ziraat Fidancılık Tarım ve Bakanlığı onaylı ve garantili fidanlar satmaya özen göstermektedir.

Firmamız, birçok ceviz fidanı satışı yapmakla birlikte mavi sertifikalı ceviz fidanı üretip satmaktadır. Bu sektörde uzmanlaşmış bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak, iklim ve toprak uyumu göz önüne alınarak ceviz fidanı satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda fidan seçimi, dikimi ve bakımı gibi konularda da gereken bilgileri almanız mümkündür.

Mavi sertifikalı ceviz fidanı tohumken araziye dikilmektedir. Fidan birinci yaşından itibaren kaynağı belli damızlık tesisinden alınan kalemlerle aşıları yapılmaktadır. Fidan 2. Yaşından itibaren dikime hazır hale getirmektedir. Mavi sertifikalı ceviz fidanları, Kasım ayı itibariyle dinlenirler. Nisan-Mayıs ayı gibi dikime uygun hale getirilebilir. Çeşit olarak chandler ceviz fidanı mavi sertifikalı olarak satılmaktadır.Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Özellikleri Nelerdir?

Mavi sertifikalı ceviz fidanı 2. Yaşından itibaren boyları ortalama 100-250 cm arasındadır. Kasım ayından itibaren Nisan-Mayıs aylarına kadar dikimi rahatlıkla yapılabilir. Fakat kesinlikle Kasım ayı öncesi dikilmemesi gerekmektedir. Mavi sertifikalı fidanları diğer fidanlarından ayıran özelliği, garantisi olmasıdır. Sertifikalı olarak satılan bu fidanların dikimi yapılmadan önce mutlaka arazi analizi yapılmalıdır.

Mavi sertifikalı olarak satışını yaptığımız ceviz fidanları, Tarım Bakanlığı onaylı olarak satılmaktadır. Ceviz fidanı satın alırken buna dikkat etmenizde yarar olacaktır. Firmamız Ziraat Fidancılık sizlere fidan dikimi konusunda da gereken bilgi ve desteği verecektir. Fidanların tepe uçları kesildikten sonra toprağa dikilmelidir. Bundan dolayı mutlaka kesim işlemine dikkat etmeniz gerekir. Detaylı bilgi için web sitemiz https://www.cevizfidancisiyiz.com/ adresini ziyaret edebilir firmamızı arayabilirsiniz.