Michael Douglas ile Zeta Jones boşanıyor

İdeal çift olarak gösterilen Michael Douglas (68) ve Galli artist Catherine Zeta-Jones'un 13 yıllık evlilikten sonra ayrıldıkları bildirildi.

29 Ağustos 2013 Perşembe 22:46 tarihinde eklendi.
Tabloid gazetelerde manşet olan haberlerde, Michael Douglas'ın seks itirafının ayrılığa neden olduğu ileri sürüldü. Kadınlarla yaptığı oral seks yüzünden haziran ayında gırtlak kanseri olduğu açıklanan Michael Douglas ve manik depresyondan rahatsız Catherine Zeta-Jones hastalıklarının stresinden kurtulamayıp ayrılmaya karar verdikleri belirtiliyor.

Ünlü çifte yakın kaynaklar, Dougles ve Jones'in yaşadıkları strese yenik düştüklerini söyledi. Connecticut'taki malikanelerine yakın bir komşuları ise, 'Michael Douglas'ı 18 aydır Catherine Zeta Jones ile birlikte hiç görmedik' dedi.
 
CATHERİNE ZETA-JONES EVLİLİK ÖNCESİ YAPTIĞI KONTRATLA KENDİNİ GARANTİYE ALDI
 
13 yıl sonra ayrılmaya karar veren Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones'un evlenmeden önce yaptıkları kontrat çiftin resmen boşanmasına en büyük engel. Ünlü çift 2000 yılında evlendiklerinde kocasına aşık olmasına rağmen Catherine Zeta- Jones, ilk karısını sürekli aldatan Michael Douglas ile evlilik öncesi kontrat yaptı.

Bu sözleşmeye göre boşandıkları takdirde Zeta-Jones evliliklerinin her yılı için Michael Douglas'dan 1.5 milyon Sterlin alacak. Önce her yıl için 5 milyon Sterlin isteyen Galli artist, Michael Douglas onu aldattığı takdirde her aldatışa 5 milyon dolar istedi. Michael Douglas özel hayatları bilinmesin diye imzaladığı kontrata gizlilik maddesi koydurttu.

DHA