Musa Erol, istifasını geri çekti

AK Parti Tarsus İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği'nden üç gün önce noter kanalıyla istifa ettiğini açıklayan Musa Erol istifasını geri çektiğini bildirdi.

14 Ocak 2013 Pazartesi 19:13 tarihinde eklendi.

 

Art niyetli kişilere fırsat vermemek için istifasını geri çektiğini anlatan Erol, "Kurulduğu günden itibaren çeşitli kademelerinde görev aldığım AK Parti Tarsus ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayken, işlerimin yoğunluğu ve gençlerin önünü açmak için sadece yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmemi fırsat bilen, art niyetli kişiler ve partimizin başarısına gölge düşürmek isteyenlerin istifam aracılığı ile propaganda yapmalarının çirkinliği beni ve partililerimi derinden üzmüştür." dedi.
 
İstifasıyla AK Parti’ye karşı art niyetli kişilerin maksadını aşan ifade ve kamuoyuna yanlı ve yanlış yansıtmasından dolayı üzüntüsüne dile getiren Erol, "Malum kişilere karşı vereceğimiz en doğru cevap kendi özgür irademle istifamı geri çekmek hasıl olmuştur. Her partide olduğu gibi parti içi çalışmalarımızda her ailede olan doğal tartışmalar tabi ki bizde de olacaktır. Bu aşılmayacak konular olmadığı için yanlı ve yanlış anlatımlara neden olmasına vesile olan kişilere tek cevabımız önümüzdeki mahalli seçimlerde bölgemizdeki ve Tarsus’taki tüm belediyeleri alarak Sayın Başbakanımıza hediye etmektir. Şehrimizdeki teşkilat çalışmasının üst düzeyde devam etmesi bazı kişilerin haliyle tedirgin olmasına neden olacak ki,işlerimin yoğunluğu ve gençlerin önünü açmak için yönetim kurulu üyeliğinden istifam bazılarının iştahını kabartmıştır. bu vesile ile başta ustamız ve liderimiz sayın genel başkanımızın izinde, bölgemizin ağabeyi Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan’ın, İl Başkanım Sayın Metin Merter Salt ve İlçe Başkanım Sayın Hakkı Meniz ile 'Durmak yok yola devam' sloganı ile tek hedefimiz birlik beraberlik içerisinde bir nefer olarak partimizin seçimlerde başarılı çıkması için hummalı bir çalışma içerisindeyiz." şeklinde konuştu.

CİHAN