Neill gidiyor mu ?

Pino takımla birlikte çalışmalara başlarken, Lucas Neill idmana çıkmadı.

Neill gidiyor mu ?
22 Şubat 2011 Salı 13:57 tarihinde eklendi, 1.560 kez okundu.

 

Galatasaray 2 günlük iznin ardından İstanbul BŞB maçının hazırlıklarına başladı. Pino takımla birlikte çalışmalara başlarken, Lucas Neill idmana çıkmadı. Avustralyalı futbolcu, izin alarak İngiltere'ye gitmiş ve transfer görüşmelerinde bulunmuştu.
 
Teknik direktör Gheorghe Hagi yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, ısınma bölümünün ardından pas ve taktik ağırlıklı bir çalışma yaptılar.
 
Sarı-kırmızılı takımda sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Juan Pablo Pino, idmanda çalışmalara dahil oldu. Son dönemde yeniden fiziksel güç kazanması için fizyoterapistler eşliğinde çalıştırılan Kolombiyalı oyuncu, antrenmanın tamamında takımla çalıştı.
 
Öte yandan, sakatlıkları bulunan Arda Turan ile Harry Kewell salonda çalışırken, idmanda yer almayan bir diğer oyuncu Lucas Neill'in ise izinli olduğu bildirildi. Avustralyalı futbolcu, geride kalan haftada da izin alarak İngiltere'ye gitmiş ve transfer görüşmelerinde bulunmuştu.
 
KAZIM KORKUTTU
Antrenmanda Gökhan Zan ile girdiği mücadelede ayağına aldığı sert bir darbe alan Kazım Kazım yerde kaldı.
 
Bir süre acı içinde yerde yatan Kazım, sağlık heyetinin müdahalesinin ardından yeniden antrenmana dönerek çalışmaya devam etti.
 
Öte yandan, yine Gökan Zan'ın sert müdahalesine maruz kalan bir diğer oyuncu da Baros olurken, ayak bileğine darbe alan Çek oyuncu kısa süre sektikten sonra antrenmanı sürdürdü.
 
Galatasaray, yapacağı çift antrenmanla İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına devam edecek.