Nurseli İdiz'in çöktüğü an

Alaçatı'daki otelden alkol gerekçesiyle çıkarılan Nurseli İdiz zor anlar yaşadı

Nurseli İdizin çöktüğü an
29 Temmuz 2012 Pazar 10:08 tarihinde eklendi, 2.536 kez okundu.

 

Nurseli İdiz, Çeşme Alaçatı'da alkol problemi yüzünden zor anlar yaşadı.

Oyuncu, kaldığı otelden içki içip müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle çıkarıldı. İdiz, elinde bavuluyla bir restorana gidip, öğle sıcağında tekrar rakı içti.

Koluna giren garsonların yardımıyla yürüyebildi. Üzücü anlar, önceki gün yaşandı. Aşırı alkol alıp etrafa rahatsızlık verdiği gerekçesi ile Alaçatı'da kaldığı otelden güpegündüz ayrılması istenen Nurseli İdiz, 40 derece sıcaklıkta bir restorana oturarak yine rakı içti. İdiz, alkolün ve sıcağın etkisi ile zaman zaman kendinden geçti.

Garsonları tersleyen ve telkinlere aldırış etmeyen Nurseli İdiz ibretlik ve bir o kadar da üzücü görüntüler yaşanmasına neden oldu. Çekimler için İstanbul'a gitmesi gereken İdiz, kızını arayıp yardım istedi. Bir taksi şoförü, bin 500 TL karşılığnda ünlü oyuncuyu İstanbul'a götürebileceğini söyledi.
 
PARASI ÇIKIŞMADI
Parası çıkışmayan İdiz tekrar telefonuna sarılarak yardım aradı. Çaresiz kalan İdiz bir süre sonra başını dayayıp uyumaya başladı. Nurseli İdiz otel sahibinin devreye girmesi üzerine, dinlenip kendine gelebilmesi için kovulduğu otele döndü. Garsonların koluna girmesi sayesinde zar zor yürüyebilen İdiz, "çöküş" kelimesini tanımlar bir görüntü çizdi.
 
Günaydın