'O futbolcu gel dese boşanıp giderim'

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramızda Kalsın programına katılan Hilal Cebeci öyle bir aşk itirafı yaptı ki

O futbolcu gel dese boşanıp giderim
08 Mayıs 2013 Çarşamba 10:59 tarihinde eklendi, 2.667 kez okundu.

Programda Hilal Cebeci, "Benimle ilgili internet haberlerimi her gün takip ediyorum. Dava açmak için her gün bakıyorum, olumsuz haberler için dava açıyorum. 6 avukatım var. Bazı kanallarda yasaklandım. Kral TV'de, Star Tv'de yasaklandım. Ekmek paramla oynandı. Ulusal bir kanal bir programa gitmediğim için haberlerimi yapmıyor. 2 fotoğraf yüzünden 12 yıllık kariyerimi yok sayıyorlar. Hakkari'ye giden tek şarkıcı benim. 13 yaşında İmam Hatip'e gitmek istedim ama olmadı" dedi.

 
'MESSİ BANA ÇOK SEKSİ GELİYOR'
 
Hilal Cebeci ünlü futbolcu Messi'ye olan hayranlığını şu sözler ile dile getirdi. "Messi bana çok seksi geliyor. Barselona buraya gelse tanışacaktık. Gökhan Şükür'e güveniyorum o bir yolunu bulup beni tanıştıracak. Tanışırsam çok heyecanlanırım" dedi.
 
'İBRAHİM İÇİN MERMER TAŞLARA YATTIM AĞLADIM'
 
Hilal Cebeci kendi hayranları ile ilgili olarak ise "Benim hayranlarım benimle karşılaşınca bayılan oluyor. Beni görür görmez bayıldı bir hayranım" dedi.
 
Hilal Cebeci sözlerini "Hayatımda bir kişiye aşık oldum hala da ona aşığım. Bir futbolcu. İbrahim Kaş. Hayatımda bir kişiye aşık oldum hala da ona aşığım. İnanılmaz derecede aşığım. Tanınan biri. Hiçbir zaman ortaya çıkmadık. Bir futbolcu... İbrahim Kaş... Onun için mermer taşlara üç gün yatıp ağladım. Dönüp gelse uçarak evet derim. Evlensem gel dese boşanır yine onunla evlenirim. Messi ile evlensem yine giderim.' şeklinde sürdürdü.