OĞLUM’DA OLAYLARIN SEYRİ TAMAMEN DEĞİŞİYOR!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor.

OĞLUMDA OLAYLARIN SEYRİ TAMAMEN DEĞİŞİYOR!
06 Nisan 2022 Çarşamba 17:32 tarihinde eklendi, 11.010 kez okundu.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor. Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Nazan Kesal, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

 

Oğlum bu akşam 9. bölümüyle ekrana gelecek. Demet’in davadan Tuğrul’un şikâyeti üzerine alınması Zeynep ve Tuğrul cephesinde iplerin gerilmesine neden olurken, Tuğrul için bu durum Efe ile yakın bir ilişki kurmak için bir fırsata dönüşmüştür. Efe babası ile hiç olmadığı kadar güzel vakit geçirirken, Melike ve İlyas ise kızlarının okul meselesi ile uğraşmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken otopsi raporunun tamamlanmasının ardından ortaya çıkan büyük bir ayrıntı, olayların seyrini tamamen değiştirecektir.

 

Oğlum yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show TV'de!

İşte Oğlum’un 9. Bölüm Tanıtımları;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/oglum-9-bolum-2-fragmani/103926

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/oglum-9-bolum-fragmani/103891

 

Oğlum’un 9. Bölüm Ön İzleme Sahnesi;

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/oglum-9-bolum-on-izlemesi/103838