Okan, Rabia Kazan'ı fena bozdu

Mehmet Ali Ağca'nın nişanlısı olarak gündeme gelen Rabia Kazan Licursi, Kral Çıplak’ta Okan Bayülgen'in konuğu oldu.

Okan, Rabia Kazanı fena bozdu
03 Şubat 2012 Cuma 09:50 tarihinde eklendi, 7.805 kez okundu.

 

Mehmet Ali Ağca'nın nişanlısı olarak gündeme gelen ve son günlerde türbanını çıkardıktan sonra yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Rabia Kazan Licursi, Kral Çıplak’ta Okan Bayülgen ve Reyhan Tüysüz’ün konuğu oldu.

Programa Okan Bayülgen'in Rabia Kazan'a yönelttiği samimiyet eleştirisi damga vurdu
 
"SİZİ BİRAZ SAMİMİYETSİZ BULUYORUM"
 
Okan Bayülgen Kral Çıplak’ta konuğu olan Rabia Kazan Licursi’ye kendisini biraz samimiyetsiz bulduğunu söyleyerek konuğunu terletti. Bayülgen'in "Sizi böyle bulanlar var mı?" sorusu üzerine söz alan Licursi şöyle konuştu:
 
“Bulanlar var. Başörtüsünü istemeyerek taktığım için samimiyetsiz buluyor olabilirsiniz. Başörtüm, makyajım ile dikkat çekici kendine bakan bakımlı bir kadın olarak gördüğünüz için olabilir ”
 
Bayülgen başörtüsü ile ilgili kimse ile ilgili yorum yapmadığını ileterek “ben sizi başka konularda ürpertici buluyorum. Sizin içinizde bir şeyler yapmak için bir ateş yanıyor ve bu ateşi ifade edemediğinizi düşüyorum ve genelde politik olarak doğru olmaya çalıştığınızı düşünüyorum” dedi. 
 
"KİTABIMI OKUSAYDINIZ BÖYLE DÜŞÜNMEZDİNİZ"
 
Rabia Kazan Licursi ise Bayülgen'e cevap oalrak şunları söyledi:
 
“Kitabımı okusaydınız hiç böyle düşünmezdiniz. Bana böyle yaklaşan çok farklı dallardan yaklaşan arkadaşlar, düşmanlarım benim Tahran Melekleri kitabımı okuyunca çok farklı düşündüler. Ben Ortadoğu gazetesi yazarıydım. Sonra bir teröriste gazeteci lazımdı ve beni seçtiler. Rahmetli patronumuz Zeki Saraçoğlu’da teröristin avukatı ile beraber içeri girmemi sağladı. Ki o zaman 26 yaşındaydım. Dediğiniz gibi doğru bir şeyler yapma uğraşı içerisindeydim, bir gazeteciydim. Bana böyle bir röportaj yaparsan içeri girersen çok başarılı olacaksın dediler. Bende nişanlıyım diyerek, imza atarak içeri girdim. Belki bu da bir cesaret, belki sizi ürperten şeylerin bilinçaltınızda olan belki bu isim.” “O zaman şartlar öyle oldu. Benim de korktuğum bir şeydi. Öyle bir şey oldu ki bir anda ben olayların içerisinde buldum kendimi arkasından ne söylerse ne etsem zaten dinlenmezdi. Biliyorsunuz, medyaya bir kez düştüğünüzde istediğiniz kadar doğru söyleseniz de lekelenmiş oluyorsunuz. Halen bugün nişanlısı olmadığım nişanlı namzedini taşıyorum. Birisinin nişanlısı birisinin eşi gibi anonslar yapıyorlar."