Ortadoğu Tuba’yı bekliyor

‘20 Dakika’ ile ekrana dönmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün, bir ilk’e imza attı.

Ortadoğu Tubayı bekliyor
19 Aralık 2012 Çarşamba 10:02 tarihinde eklendi.

 

Büyüküstün uğruna, daha yayınlanmayan dizinin Orta Doğulular için hazırlanan sitelerine 40 binden fazla Arap ve İranlı fanatik akın etti.
 
‘Ihlamurlar Altında’ dizisinde şöhreti yakaladıktan sonra ‘Çemberimde Gül Oya’, ‘Asi’ ve ‘Gönülçelen’ dizileriyle bu şöhretini pekiştiren Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris’te hayatını birleştirdikten sonra ikizlerine hamile kalmıştı. Toprak ve Maya adlı ikiz kızlarını doğurduktan sonra ekrana zorunlu olarak veda eden Tuba Büyüküstün, eski dizileriyle Orta Doğu ülkelerinde hala büyük ilgi görüyor.
 
İlker Aksum da başrolde
 
Önümüzdeki salı İlker Aksum ile başrolünü paylaştığı ‘20 Dakika’ ile ekran hasretine son verecek olan oyuncu, sosyal medyada yeni dizisiyle şimdiden büyük ilgi gördü. Şimdiden 50 binden fazla takipçisi olan ‘20 Dakika’nın Tuba Büyüküstün faktörü yüzünden, Arapça ve Farsça sosyal medyadaki takipçi sayısı ise 40 bini geçti.
 
Yeni bir aşkı anlatıyor
 
Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı ‘20 Dakika’ isimli dizi, birbirlerini ölesiye seven Ali ve Melek’in aşk öyküsünü anlatıyor. Serdar Işık’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum başrolleri paylaşıyor. Fırat Çelik, İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar, Cihat Tamer, Ayten Uncuoğlu ve Müjde Uzman’ın da aralarında bulunduğu ünlü oyuncular bir aşk hikayesini konu alan 20 Dakika dizisi için bir araya geldi.
 
Star Gazetesi