Q7 ve çetesine özel uçak

Beşiktaş, Schuster, Guti, Q7, Fernandes, Almeida ve Simao için uçak kaldırıyor

Q7 ve çetesine özel uçak
31 Aralık 2010 Cuma 08:40 tarihinde eklendi, 7.022 kez okundu.

 

Madrid ve Porto’ya uğrayacak kafile, yıldızları toplayıp geri gelecek.
 
Simao, Almeida ve Fernandes transferiyle hem Türkiye hem de Avrupa çapında büyük sükse yapan Kartal, yıldızlara yakışır bir karşılama töreni hazırlıyor. 2 ya da 4 Ocak’ta koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen Azeri işadamı Mubariz Mansimov’un özel uçağına atlayıp önce Porto ardından da Madrid’e geçecek yönetim, milyon Euro’luk futbolcularını alıp, Türkiye’de taraftarın huzuruna çıkartacak.
 
Asbaşkan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu önderliğinde hazırlanan bu organizasyonda ülkelerinde tatil yapan Schuster, Guti ile Quaresma’nın yanı sıra Simao, Fernandes ve Almeida, Mansimov’un uçağında bir araya gelecek.
 
TARAFTAR ŞOV VAR
 
Azeri iş adamının CEO’su olan Beşiktaş yöneticisi Alaattin Aykaç’ın uğraşları sonucu Mansimov’dan alınacak uçakla gövde gösterisi yapacak olan siyah-beyazlılar, Atatürk Havaalanını ise şölen yerine çevirecek. Binlerce taraftar önünde yıldızlarıyla şov yapacak olan Beşiktaş yönetimi, daha sonra yeni transfer ettikleri yıldızlar için görkemli bir imza töreni yapacak.
 
Sezer ‘rafa’ kalktı!
 
Genç orta sahanın 3 milyon Euro’luk bonservisinde indirim yapılmayınca Beşiktaş transferden vazgeçti.
 
Son günlerde adı sık sık Beşiktaş’la birlikte anılan Sezer Öztürk transferi rafa kalktı. Başarılı orta sahanın 3 milyon Euro’luk bonservisinde indirim yapmayan ve Tabata takasına da yanaşmayan Eskişehir’le ortak noktada buluşamayan Beşiktaş bu futbolcuyu almaktan vazgeçti.
 
Ancak Sezer’de yaşanan soruna rağmen hevesi kırılmayan yönetim, “Genç ve yetenekli oyuncu politikamızdan vazgeçmeyiz. Beşiktaş’ın adını duyan 3-4 kat fazla para istiyor” sözleriyle isyan etti.
 
Hilbert: Söylentiler beni huzursuz etti
 
Alman Panzerleri Hilbert, Beşiktaş Dergisi’ne içini döktü: “Büyük beklentilerle geldim ve gönderileceğim söylentileri beni rahatsız etti. Her zaman hocamıza ’Her maçta direkt oynamalıyım’ mesajını vermem gerekiyordu.
 
Mutlu ve başarılıyım. Geriden gelip asist yapmak hoşuma gidiyor. Akıllı olmam sayesinde her zaman doğru kararlar verdim.”

Vatan Gazetesi