Saçlarını 800 bin TL’ye yıkayacak

Son olarak Malkoçoğlu’nu canlandırdığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle oyunculuk kariyerindeki yükselişini sürdüren Burak Özçivit, yakında reklam yıldızı olacak

Saçlarını 800 bin TLye yıkayacak
10 Ağustos 2012 Cuma 14:47 tarihinde eklendi.

 

Bir şampuan reklamının yüzü olan Özçivit’in aldığı ücret de dudak uçuklattı. Şimdiye kadar sadece bir traş köpüğü ve “Küçük Sırlar”da canlandırdığı Çet karakteriyle cips reklamında oynayan Özçivit’in farklı bir taktik uygulayarak fiyatını artırdığı öğrenildi.

Malkoçoğlu’nu oynadığı “Muhteşem Yüzyıl”la şöhretine şöhret katan Özçivit, geçen sezon boyunca 10’a yakın büyük firmadan reklam teklifi aldı. Bu teklifler arasında daha sonra başka ünlü isimlerin kabul ettiği banka, çikolata, boya, akaryakıt ve otomobil reklamı bulunuyordu.
 
Ancak Özçivit hiçbir teklifi de kabul etmedi ve gelen her reklam filmiyle beraber de fiyatını artırdı. Özçivit son olarak da bir şampuan markasının yüzü olmayı kabul etti. Firmanın Özçivit’le 1 yıllık kampanya için 800 bin TL’ye anlaştığı öğrenildi. Reklam filmi için saçlarını uzatan Özçivit’in kampanya fotoğraflarını da Nihat Odabaşı çekti.

Milliyet