Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Oldukça ses getiren Sadakatsiz dizisi güçlü kadrosuyla da oldukça sevilmiştir.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu
17 Nisan 2021 Cumartesi 17:32 tarihinde eklendi.

Sadakatsiz dizisi her çarşamba akşamı konusu ile ekranların vazgeçilmezi olmaktadır. Hayatta her an karşılaşılabilecek bir konusu olan Sadakatsiz dizisi bu nedenle de oldukça seviliyor. Her hafta yeni bölümleriyle karşımıza çıkmasının yanı sıra kaçıranlar Sadakatsiz son bölüm izle seçeneğiyle izleyebilir.
 

Sadakatsiz birçok farklı ülkede yayınlanmasının yanı sıra konusunun özgünlüğü aynı kalmıştır. Oldukça ses getiren bu yapım güçlü kadrosuyla da oldukça sevilmiştir. Sadakatsiz dizisi uzun zamandır ekranda olup son bölümünde ise Derin karakterinin kaçırılması ile oldukça gerilmiştir. Derin’in kaçırılmasının yanı sıra Asya’da kaçırılınca kafalarda soru işareti kalmıştır. Asya’nın eski hastası ve karısının kaçırmasının çözülmesi ile olayların nereye gideceği de merak konusu olmaktadır.
 

Sadakatsiz Dizisinin Konusu Nedir?
 

Sadakatsiz dizisi başladığı günden bugüne kadar oldukça ses getirmiştir. Orijinali Doctor Foster dizisi olan Sadakatsiz dizisi kadın erkek ilişkilerini anlatmaktadır. Sadakatsiz dizisini yeniden izlemek ve kaçırdığınız bölümleri takip etmek için dizi izle seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Bu sayede kaçırılan bölümleri izlemek veya canlı yayını takip etmek mümkündür.
 

Sadakatsiz dizisi Asya ve Volkan’ın mutlu evliliklerini anlatması ile başlıyor. Asya ve Volkan’ın Ali adındaki çocukları da evliliklerinin neşesi olmaktadır. Asya karakteri başarılı ve insanlar tarafından tanınan doktor, Volkan da tanınan bir mimardır. Fakat hiçbir şey göründüğü gibi olmadığı bir müddet sonra çıkacaktır.
 

Asya bir gün Volkan’ın atkısında saç teli bulması ile aldatıldığından şüphelenir. Bu şüpheleri doğru çıkan asya çok geçmeden gerçeği öğrenir. Volkan eşi Asya’yı iki yıldır kendinden yaşça küçük olan Derin ile aldatmaktadır. Bu aldatmayla birlikte Derin’in hamile kalması ile işler iyice karışır.
 

Yaşadıkları küçük yerde herkes tarafından tanınan bu çiftin aldatma hikayesi ortaya bomba gibi düşer. Tüm olay bunlardan sonra başlayarak Asya, Volkan ve Derin arasında ilerler. Sadakatsiz dizisi kadın ve erkek ilişkilerinde bugüne kadar karşılaşılan olayları ele almıştır. Gerçek hayatla oldukça fazla bağlantısı olması ile izleyenleri tarafından seviliyor.
 

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu
 

Sadakatsiz dizisi konusunun gerçekliği ve senaryosunun yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Usta oyuncuları her bir karakterle direkt bağdaştırılması nedeniyle oldukça seviliyor. Bununla birlikte diziyi kaçıranlar Sadakatsiz son bölüm izle şeklinde aratarak izlemek mümkündür. Sadakatsiz dizisinin son bölümünde yaşanılanlar bu dizinin yeni bölümünün de nasıl şekilleneceğini merak ettirmektedir. Dolayısıyla dizinin son bölümünü kaçıranlar açısından farklı seçeneklerden de söz etmek mümkün olmaktadır.
 

Sadakatsiz dizinin güçlü kadrosunun başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen bulunuyor. Aynı zamanda Gözde Seda Altuner, Burak Sergen ve Özge Özder gibi güçlü isimlerde bulunmaktadır. Sadakatsiz dizisi her çarşamba ekranlara gelmesiyle birlikte milyonlar tarafından izlenerek sosyal medyada da rekor kırıyor. Böylece Sadakatsiz dizisinin izleyici sayısının her geçen gün itibariyle artış gösterdiğini ifade etmek de mümkün oluyor.