Sarıgül'ün yerine adaylığını ilk kez Objektif'e açıkladı

Beyaz TV'de yayınlanan Objektif programında canlı yayın telefon konuğu olan Cumhuriyet Gazetesi eski yazarı Ümit Zileli Şişli Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı

Sarıgülün yerine adaylığını ilk kez Objektife açıkladı
01 Kasım 2013 Cuma 09:24 tarihinde eklendi, 1.422 kez okundu.
Beyaz TV'de yayınlanan Objektif programında hararetli bir Sarıgül tartışması yaşandı. 
 
Programa telefonla bağlanan Cumhuriyet Gazetesi eski yazarı Ümit Zileli Şişli Belediye Başkanlığı'na güç birliğinden aday olduğunu ve bunu bugün açıklayacağını söyledi. 
 
Zileli, CHP'den aday olmayacağını, Güç Birliği'ni temsilen bağımsız olarak seçime gireceğini belirtti. 
 
Şişli halkının neden Sarıgül'ü seçtiğini araştırğını belirten Ünit Zileli, 'Makyaj dışında hiç bir şey görmedim' dedi.
 
Sarıgül'e 'Çapsız' tepkisi
Savcı Sayan'ın da Mustafa Sarıgül'ü sert bir şekilde eleştirdiği programda, Ümit Zileli, Sarıgül'ün CHP'ye geçişini değerlendirirken, onun CHP'nin başına geçecek çapta olmadığını söyledi. 
 
Mustafa sarıgül'ün CHP'ye genel başkan olamayacağını ve olmaması gerektiğini belirten Ümit Zileli, genel başkan olmasına en çok muhalefet edenlerden birinin kendisi olduğunu ifade etti.Beyaz TV'de yayınlanan Objektif programında hararetli bir Sarıgül tartışması yaşandı.


Ümit Zileli: Şişli Belediyesi'ne adayım! programa telefonla bağlanan Cumhuriyet Gazetesi eski yazarı Ümit Zileli Şişli Belediye Başkanlığı'na güç birliğinden aday olduğunu ve bunu bugün açıklayacağını söyledi.

Zileli, CHP'den aday olmayacağını, Güç Birliği'ni temsilen bağımsız olarak seçime gireceğini belirtti. Şişli halkının neden Sarıgül'ü seçtiğini araştırğını belirten Ünit Zileli, 'Makyaj dışında hiç bir şey görmedim' dedi. Sarıgül'e 'Çapsız' tepkisi Savcı Sayan'ın da Mustafa Sarıgül'ü sert bir şekilde eleştirdiği programda, Ümit Zileli, Sarıgül'ün CHP'ye geçişini değerlendirirken, onun CHP'nin başına geçecek çapta olmadığını söyledi. Mustafa sarıgül'ün CHP'ye genel başkan olamayacağını ve olmaması gerektiğini belirten Ümit Zileli, genel başkan olmasına en çok muhalefet edenlerden birinin kendisi olduğunu ifade etti.