Sevgililer gününe özel çiçek sepeti önerileri

Yoksa siz yılın en kırmızı ayının yılbaşı zamanları, Aralık-Ocak arası olduğunu mu düşünüyorsunuz? Evet diyenlerin çok ama çok yanıldığını söyleyebiliriz.

Sevgililer gününe özel çiçek sepeti önerileri
22 Kasım 2022 Salı 13:34 tarihinde eklendi.

Yoksa siz yılın en kırmızı ayının yılbaşı zamanları, Aralık-Ocak arası olduğunu mu düşünüyorsunuz? Evet diyenlerin çok ama çok yanıldığını söyleyebiliriz. Yılın yılbaşından çok daha kırmızı, çok daha romantik o özel gününe, sevgililer gününe gidiyoruz. Etraftaki her şeyin kırmızı ve pembe tonlarında olduğu, en büyüğünden en küçüğüne pofuduk ayıcıkların, seni seviyorum yazılı balonların, kalp şekilli kartpostalların ve bilumum başka nesnelerin, romantik müziklerin göklere yükseldiği bir günde çiçekler de hak ettikleri tahtta elbette yerini alıyor. Hediyeleşmenin en romantik olduğu sevgililer gününde hediye seçenekleri arasındaki çiçek sepeti alternatifleri de çoğalıyor, havadaki aşk kokusuyla birlikte neyi nasıl seçeceğimizi şaşırır hale geliyoruz. Biz size yardım edelim, en güzel çiçeği hayatınızın çiçeğine hediye ederken mutlu kalp atışlarına eşlik edin. 

 

GÜLLER

Konu sevgililer günü olur da gül eksik kalır mı? Aşkın çiçekleri güller, sevgililer gününe özel çiçek sepetlerinde seçilebilecek en romantik çiçeklerdir. 
 

ORKİDELER

Eğer güller çok klişe ben tercihimi asil bir alternatiften yana kullanacağım diyorsanız orkide, orijinal ve zarif bir tercih olacaktır.
 

PAPATYALAR

Ne kadar hor görülüyor aslında şu güzel çiçekler. En masum, en içten duyguların timsali papatyalar saf ve duru güzellikleriyle eşsiz bir sevgililer günü hediyesi. 
 

AYÇİÇEKLERİ 

Gülümseyen bir yüze sahip bir çiçek varsa kesinlikle ayçiçekleri. Kocaman sarı yaprakları ile bu güzel çiçekler aracılığıyla sevdiğinizi kucaklayabilir, farklı tercihinizle onu gönlünden vurabilirsiniz. 
 

LAVANTALAR

Sevgililer gününde hiç lavanta mı hediye edilir dediğinizi duyar gibiyiz. Neden olmasın? Lavantalar kokularıyla meşhur olan çiçeklerdir. Ayrıca lavantaların sadakati, bağlılığı ve ihtişamı simgelediğini biliyor muydunuz?  Anlamları ve hoş kokusuyla büyüleyici bir hediye seçeneği olan lavantalara bu sevgililer gününde bir şans verin, neler olacağını hep birlikte görün. 
 

AYICIKLI ARANJMANLAR

Onlara hepimiz bayılıyoruz. İçimizdeki çocuğun en tatlı yansıması olan ayıcıklar, çiçek aranjmanlarına çok yakışıyor ve verilebilecek en sevimli hediye haline geliyor. 

 

Daha çok seçenek için https://www.tazecicek.com/  sayfasını ziyaret edebilirsiniz…