Sevişme sahneleri gerçek olacak

Lars von Trier, yeni filmini tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olmak üzere iki versiyonda çekecek.

Sevişme sahneleri gerçek olacak
22 Ağustos 2012 Çarşamba 15:42 tarihinde eklendi, 5.937 kez okundu.

 

Filmin başrol oyuncusu Shia LaBeouf ise filmdeki sevişme sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı.
 
'The Idiots', 'AntiChrist' ve 'Melancholia' gibi 'aykırı' filmlerini yaratıcısı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier’in yeni filmi 'The Nymphomaniac' yine bir ilke imza atıyor.  İlginç konusuyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosu da yavaş yaaş belli olmaya başladı.
 
Bir kadının doğumundan 50 yaşına dek uzanan yaşam sürecindeki cinsel yaşamını konu edinecek olan film; tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olarak iki versiyonda çekilecek. Oyuncu konusunda ise şu an için kesinleşen isimler arasında cve Stellan Skarsgård yer alıyor.
 
Filmin  başrol oyuncularından Shia LaBeouf  ise filmdeki seks sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı. MTV’ye verdiği röportajda seks sahnelerinin gerçek olacağını şu sözlerle duyurdu: “Filmde gerçekten sevişeceğiz. Yayınlanması yasak olan kısımlar buzlanacak, onun dışındakiler filmde yer alacak. Agresif bir film olacak.”
 
Filmde sevişeceği aktristin de Charlotte Gainsbourg olacağı söyleniyor.