Sezen Aksu Bodrumluları mest etti

Bodrum'da konser veren Sezen Aksu, 2 saat boyunca hayranlarına güzel bir gece geçirtti.

Sezen Aksu Bodrumluları mest etti
30 Ağustos 2014 Cumartesi 10:50 tarihinde eklendi, 5.708 kez okundu.
Sezen aksu, Bodrum'da hayranlarıyla buluştu. Sıcak havadan bunalan Aksu, esprileri ile hayranlarına kahkaha attırdı. Sevilen şarkılarıyla kimi zaman duygulandıran 'Minik Serçe', 2 saat boyunca Bodrumlular'a güzel bir gece geçirtti.
 
'Minik Serçe' olarak tanınan Türk pop müziğinin güçlü sesi Sezen Aksu, Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıktı. Konseri izlemek için Antik Tiyatro'ya akın eden hayranları kapıda 500 metreye varan kuyruklar oluşturdu. Saat 21.00'de başlaması gereken konser, bu nedenle 45 dakika gecikmeli başladı.

Konseri yeni evli çift Sarp Leventoğlu ve Birce Akalay, sanatçı Ege, Yeliz Yeşilmen'in de aralarında bulunduğu 2 bin 500 kişi izledi. Konserine Aksu, single albümünde yer alan 'Yeni ve Yeni Kalanlar' şarkısıyla başladı. Medya mensuplarına 'Unuttun mu Beni' ve 'Pardon' adlı iki şarkıda çekim izni verildi. Minik Serçe, şarkı aralarında yaptığı esprilerle sevenlerini kahkahaya boğdu. Konserinin ilk bölümünde turuncu renkli uzun bir elbiseyle sahneye çıkan Aksu, 'Değer mi hiç', 'Yol Arkadaşım', 'Sarı Odalar', 'İkili Delilik', 'Eskidendi', 'Keskin Bıçak' ve 'Rakkas' gibi hafızalarda yer eden şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi.
 
"AY YANIYORUM YA BU NE"
 
Hava sıcaklığından şikayet eden Aksu, "Vantilatörler çalışıyor mu? Hiç hissetmiyorum yaa. Ay yanıyorum ya bu ne. Ay çok sıcak yemin ediyorum. Zaten sıcak sevmem. Bi de sonradan başka sıcaklarda bastı. İyice asabım bozuk. Ay hep böyle gülün inşallah. Siz güldükçe yüreğim yağ bağlıyor. Annemin lafıdır. Şarkı söylemekten daha çok seviyorum sizi güldürmeyi. Malum gündem canavarı ülkemizde gülünecek zaman çok az olduğu için benim için çok önemli. Yaptığım işin en önemli kısmı sizin yüzünüzü güldürebilmek. Onunla zaten idare edeceksiniz" dedi.
 
Aksu, Piyanist Fahir Atakoğlu'na sürekli esprileriyle takıldı. Müziğin çalınmasını istediği sırada Atakoğlu'na sürekli, "Banderas gir, yakışıklı" diye hitap etti.
 
SAHNEDEKİ RUH HALİNİ ANLATTI
 
Zayıfladığı için elbisenin üzerinden düştüğünü belirten ve kendisi yaşındaki bir kadının dikkatli giyinmesi gerektiğini söyleyen Aksu, "Öyle bir babam vardı ki, o baba yüzünden aklım başımda kalmak zorunda kaldı. Yoksa bu o kadar ilginç bir şey ki sahneye çıkan insanların ruh dünyası.

Gerçekle bağlantıları zayıf. Kafadan kabul edeceksiniz. Hayalle gerçek arasında işte öyle. Ne olursa olsun kendilerini ortaya atmak isterler. Kendimi de tahlil ederek söylüyorum. İçgüdüsel bir şey ama zaten bunu bir çocuklar yapar. Vardır ya misafir gelince hemen bir takla atar, oynamaya kalkar. Birde bir türlü yetişkin olamayan bizim cins. İlla bir masanın üstüne çıkıp oynayasımız vardır bizim" dedi.
 
Bir hayranının "20 yıl öncesine dönmüşsün" diye seslenmesi üzerine keyiflenen Aksu, şunları söyledi:
 
"Bak Neden Ben sana hemen söyleyelim. Habire ameliyat oluyorum biliyorsunuz. Karnım içime kaçtı. Tuğçe Kazaz olacağım yakında. 37 yaşındaydım rahmimi aldılar. Sonra pankreasın yarısı gitti. Sonra kalın bağırsağımdan ciddi bir bölüm aldılar. Meğer o ne büyük bir çileymiş.

Ben normal bir hayat nasıl olur, bilmiyordum. Normalimdi yani o benim. Bende ondan sonra bir erime, bir bel içeri girsin, kalça çıksın. Bana bir şeyler oldu. 20 yaşıma mı geldim. Ay ne sevimli. Eskiden kadınlar böyle idi. Şimdi hepinize geldi bu hal. Güzellik deyince düşer bayılırız. Şimdi adamlar da böyle oldu. Neler biliyorum neler." 

DHA