Sezen Aksu’dan hayranlarına kötü haber

Sezen Aksu dün akşam Maslak'ta verdiği konserde, 40 yıllık sahne hayatına veda ettiğini açıkladı…

Sezen Aksudan hayranlarına kötü haber
16 Ocak 2016 Cumartesi 16:19 tarihinde eklendi, 37.606 kez okundu.
Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllarö konseriyle sevenlerini büyüledi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Minik Serçe, hayranlarını üzdü.
40. yılını konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllarö konseriyle sevenlerini büyüledi. İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15 Ocak tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Aksu konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı.
 
Kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra Aksu, ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını seslendirdi. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra sahne hayatına veda edeceğini söyleyen Aksu, hayranlarını üzdü.
 
“Sezenli Yıllar “ konserinde Sezen Aksu, Volkswagen Arena’yı dolduran sevenleri karşısına her parçada ayrı bir hikayeyle çıktı. Her bir hikaye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil'in İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı. Aksu ayrıca ilk kez hayranlarının önceden kaydettiği videolara sahnesinde yer vererek, onları sahnesine konuk etmiş oldu.