Sezer imzayı bekliyor

Sarı-lacivertli kulübün Eskişehirspor’dan almak istediği ve kulübü ile de her konuda anlaşma sağladığı Sezer Öztürk, formalite işlerinin bitirilmesini beklerken, bu futbolcunun hafta sonuna kadar resmi imzayı atacağı bildirildi.

Sezer imzayı bekliyor
17 Haziran 2011 Cuma 09:03 tarihinde eklendi.

 

Bilica ile anlaşma konusunda sorun yaşayan Eskişehirspor’un Brezilyalı oyuncuyu renklerine bağlaması beklenirken, Sezer’in Fenerbahçe’ye atacağı imza konusunda bir pürüz olmadığı belirlendi. 
Sezer’i alarak yerli oyuncu transferini de bitirecek olan Fenerbahçe, 1 Temmuz’daki yeni sezon hazırlıklarına kadar tüm kadroyu oluşturacak.
 
Topal:Gurur duydum
İspanya’nın Valencia takımında forma giyen Mehmet Topal, Fenerbahçe’nin transfer teklifinden gurur duyduğunu söyledi. Kendi internet sitesine açıklamalarda bulunan milli oyuncu, “Kendi kariyerim ve ailemin geleceği için ve en önemlisi doğacak çocuklarım için gittiğim Valencia’da mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. Fenerbahçe gibi büyük bir camiadan teklif almak beni onurlandırır, gururlandırır. Lakin kulübüm Valencia hiçbir şekilde beni satmayacağını açıklamıştır. Valencia bizim için artık yaşam şeklidir” ifadelerini kullandı.
 
KOCAMAN ŞAMPİYONLUK
Fenerium, futbol takımının şampiyonluğuyla ilgili farklı modellerde ürettiği şampiyonluk tişörtlerine yenilerini ekledi. Şampiyon kadronun imzalarının yer aldığı, Teknik Direktör Aykut Kocaman’a atfedilen “Kocaman Şampiyonluk” ve şampiyonluk hikayesinin anlatıldığı özel baskı tekniğiyle üretilen “Gazete” tişört modellerinin Fenerium mağazalarındaki reyonlarda yerini aldığı bildirildi. Şampiyonluk için özel hazırlanan tişört serisinin sınırlı sayıda üretildiği kaydedildi.