Sezer Öztürk çok mutlu

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın büyük ümitlerle sarı - lacivertli takıma transfer ettiği, ancak bekleneni veremeyen Sezer Öztürk, yeni takımı Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Sezer Öztürk çok mutlu
08 Temmuz 2013 Pazartesi 17:57 tarihinde eklendi.

Sezer Öztürk, Fenerbahçe'den Aykut Kocaman'ın istifasının ardından attığı twitte, 'Hava bulutlu ama duyduğum haberle sanki güneş doğdu' derken tepki almıştı.

Fenerbahçe'deki teknik adam değişikliğinin ardından kendisi de sarı - lacivertli kulüpten ayrılan Beşiktaş'ın yeni transferi Sezer Öztürk, siyah - beyazlı ekibe katıldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Siyah - beyazlı kulübün televizyonuna açıklamalarda bulunan Sezer Öztürk, Beşiktaş'a transferini çok istediğini ve bunun gerçekleştiğini belirtti. Öztürk, şöyle konuştu:

"Transferin iki hafta önce bitmesini bekliyordum ama sonuçta buradayım. Beşiktaş beni ben de Beşiktaş’ı çok istiyorduk. Burada olduğum için çok mutluyum. Büyük takımlarda rekabet vardır. Bu durum da başarıyı getirir. Lig uzun bir maraton herkese ihtiyaç olacaktır. Kim iyiyse hoca zaten ona formayı verecek."

Takıma fayda sağlamak istediğini kaydeden Sezer Öztürk, "En kısa zamanda formumu yakalayıp taraftarlarımıza güzel bir futbol izlettirmek hedefim.Taraftarlarımızdan sabırlı olmalarını rica ediyorum. Fenerbahçe’den geldiğim için biraz ön yargılı olabilirler ama bizler profosyoneliz. Uzun zamandır Beşiktaş benimle ilgileniyordu, kısmet bu seneye nasip oldu. Ben de bu isteğe sahadaki oyunumla cevap vermek istiyorum." şeklinde konuştu.


CİHAN