Show Radyo satılıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Show Radyo'yu satışa çıkardığını açıkladı

Show Radyo satılıyor
16 Şubat 2013 Cumartesi 12:17 tarihinde eklendi, 1.011 kez okundu.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan duyuruya göre; TMSF, amme borçları nedeniyle Aks Radyo ve Yayıncılık ve Medya İletişim Hizmetleri A.Ş.'den haczedilen mal, hak ve varlıklar ile bu varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dahil olmak üzere TMSF'nin 27/09/2012 tarih ve 2012/261 sayılı kararı ile oluşturulan "Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" satılığa çıkarıldı.

 
Satışa konu olan Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün muhammen bedeli 10 milyon 300 bin dolar olarak belirlenirken, ihaleyi kazanan girişimci Fon'dan ayrıca "Show Radyo" markasını 1 milyon 190 bin dolara satın alacak. Söz konusu ihale kapalı zarf ve açık arttırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle, 12 Mart 2013'de gerçekleştirilecek.
 
İhaleye ilişkin şartname, satış komisyonu tarafından Fon'un "Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul" adresinde ilgililerin 21 Şubat ile 8 Mart 2013 tarihleri arasında incelemesine bedelsiz olarak açık tutulacak.
Şartnameyi alarak ihaleye katılmak isteyenler de, bin dolarını Fon'un ilgili banka hesabına yatırarak, dekontu satış komisyonuna elden teslim etmeleri gerekecek.

DHA