Simport Güvencesiyle Taksitli Telefon Alma Vakti

Temel iletişim aygıtından daha çok, günlük iş rutinlerinin gerçekleştirilmesinde kişisel bir yardımcı haline gelen güncel cep telefonları, hemen herkesin sıklıkla kullandığı aygıtlardır. Farklı markalar tarafından geliştirilen cep telefonları, seçilen modele göre kullanıcılara geniş imkanlar sunar. Birçok kişi tarafından peşin ödeme ile alınamayacak meblağlarla satışa çıkan cep telefonları için çıkartılan yasa sonucunda kredi kartı ile taksitli cep telefonu satışı da durdurulmuştur.

Simport Güvencesiyle Taksitli Telefon Alma Vakti
01 Haziran 2016 Çarşamba 15:00 tarihinde eklendi, 6.193 kez okundu.Temel iletişim aygıtından daha çok, günlük iş rutinlerinin gerçekleştirilmesinde kişisel bir yardımcı haline gelen güncel cep telefonları, hemen herkesin sıklıkla kullandığı aygıtlardır. Farklı markalar tarafından geliştirilen cep telefonları, seçilen modele göre kullanıcılara geniş imkanlar sunar. Birçok kişi tarafından peşin ödeme ile alınamayacak meblağlarla satışa çıkan cep telefonları için çıkartılan yasa sonucunda kredi kartı ile taksitli cep telefonu satışı da durdurulmuştur.
 

Simport ile Hayalinizdeki Cep Telefonunu Alın

2008 yılından bu yana perakende sektöründeki faaliyetleri neticesinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında bulunan Simport; İstanbul çapında 36 mağazasıyla, Türkiye’de ise 46 ile internet sitesi üzerinden, müşterilerine satın almak istedikleri ürünleri kefilsiz ve kredi kartsız olarak sunmaktadır. Hayalinizdeki telefon modellerini en kolay ve zahmetsiz bir şekilde almanız için hizmet veren Simport, taksitle cep telefonu satış olanağı sayesinde kredi kartınız yoksa ya da çevrenizde kefil olarak gösterebileceğiniz kimse bulunmuyorsa doğrudan Simport mağazalarından veya internet üzerinden istediğiniz ürünlerin siparişlerini verebilirsiniz.

Alışverişte Simport Kolaylığı

İhtiyaç duyduğunuz telefonun markası ve modeli fark etmeksizin taksitli telefon satış kapılarını açan Simport’tan kredi kartı gerekmeksizin istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Eğer alışverişinizi Simport mağazalarından yapmak arzusundaysanız, mağazaya kimlik kartınızla birlikte giderek beğendiğiniz ürünleri kolayca alabilirsiniz. Simport mağazaları yerine web sitesinden alışveriş yapmak istiyorsanız, seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kredi kartı, havale/EFT ya da senetle ödeme seçenekleri arasından size en uygun olanı seçerek alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yalnızca taksitle telefon değil binlerce ürünü aynı şekilde taksitle edinebilmeniz için sizlere hizmet veren Simport’un geniş ürün yelpazesinden, kendiniz ve eviniz için uygun olanları seçebilir, güvenle alabilirsiniz.

Simport’tan 24 Aya Varan Taksitle Telefon Alabilirsiniz

Simport’un size sunduğu avantajlardan biri de vadeli satış fırsatlarıdır. Bu sayede cep telefonu taksit seçeneklerinizi  geniş aylara yayarak ödemelerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın limitinin yeterli olmadığı durumlarda başvurabileceğiniz bu yöntem, hem güvenli hem de bütçenizi zorlamaması açısından ideal yöntemlerden biridir. Aynı zamanda Simport’un sunduğu havale ve EFT olanakları ile de gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri, keyifle alabilir, ödemelerinizi ilgili bankalar aracılığıyla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz cep telefonu modellerini Simport’un size sunduğu rahatlık ve Simport markasının güveni ile almak için sizi Simport mağazalarına veya www.simport.com.tr adresine davet ediyoruz. Taksitli telefon almanın avantajlarından sonuna kadar yararlanmanız için Simport her zaman yanınızda.