Slaven Bilic'ten haber var

Carvalhal ile yolları ayıran Beşiktaş'ta Tayfur Havutçu'nun sezon sonuna kadar takımın başında kalacağı belirtiliyor. Gelecek sezon için ise öne çıkan isim Slaven Bilic

Slaven Bilicten haber var
03 Nisan 2012 Salı 14:53 tarihinde eklendi, 1.118 kez okundu.

Beşiktaş'ta Tayfur Havutçu'nun yeniden teknik direkörlüğe getirilmesiyle yeni bir dönem başladı.

 
Yönetimin, Süper Final maçlarında en iyi sonuçların alınması durumunda Tayfur Havutçu'yla devam etmesi bekleniyor. Yöneticiler, değişik teknik direktör adaylarının gündemde olduğuna dair iddialar için "Beşiktaş'ta yeni dönem başladı Tayfur Havutçu göreve geldi" diyorlar. 
 
Bununla birlikte siyah beyazlı takımın Hırvatistan Milli Takımı'nın teknik direktörü Slaven Bilic'le ilgilendiği yönündeki haberler Hırvatistan teknik heyeti içerisinde de yankı buldu. 
 
MIRMIC: "KONUYU KISACA KONUŞTUK 'NEDEN OLMASIN' DİYOR"
 
Beşiktaş'ın eski kalecisi ve şu anda ise Hırvat Milli Takımı'nın kaleci antrenörü olan Marijan Mrmic, Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Slaven Bilic şu anda İngiltere'de Luca Modric gibi milli takım oyuncularını izliyor. Bir kaç gün sonra Zagreb'e dönecek. Beşiktaş konusunu kendisiyle kısaca konuştuk, 'Neden olmasın, teklife bağlı, teklif üzerinden oturulup konuşulur' diyor. Ancak ayrıntılı konuşamadık" dedi. 
 
AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDAN SONRA MİLLİ TAKIM'DAN KESİN OLARAK AYRILIYOR
 
Slaven Bilic, Haziran'daki Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nin ardından Hırvatistan Milli Takımı'ndan kesin olarak ayrılacak; ancak genç teknik direktöre Alman ve İngiliz kulüplerinden çok ciddi teklifler geldiği öğrenildi. 
 
TÜRKİYE'DEKİ DOSTLARI ISRAR EDİYOR
 
Slaven Bilic, Türkiye'de yaşayan dostlarının "Türkiye senin evin gibi olur. İstediği zaman Zagreb'e gidip gelebilirisin. Ayrıca burada çok çoşkulu bir taraftar atmosferi var. El üstünde tutulursun şeklindeki telkinlerine ise "Almanya ve İngiltere'den ilginç teklifler var; fakat elbette ki Türkiye'de çok önemli bir seşeçenek, umarım birlikte oluruz" diye yanıt verdi.